96/10/9 - 16:27
شماره مطلب : 10240

حضور پرشور اعضای انجمن های اسلامی شهرستان ارومیه در مراسم حماسه 9 دی(96/10/9)

اعضای انجمن های اسلامی شهرستان ارومیه در مراسم سالروز حماسه 9 دی حضور یافتند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان آذربایجان غربی، اعضای انجمن های اسلامی امروز با حضور در مصلی شهرستان ارومیه، در مراسم سالروز حماسه نهم دی ماه شرکت کردند.

در سالروز این روز حماسی، حجت الاسلام سید صدرالدین شریعتی گفت: ۹دی روز قیام ملت ایران علیه نفاق،خیانت ، وابستگی به استکبار و ستیز با دشمان قسم خورده قرآن و انقلاب بود.

حجت الاسلام شریعتی با بیان اینکه ۹دی روز حماسه، بیعت مجدد ومیثاق بزرگ ملت ایران باولایت فقیه وقرآن واسلام بود اظهار کرد: این روز، روزمقابله بایزیدیان زمان درتوهین به عاشورا و به آتش کشیدن حسینیه ها وهییتهای مذهبی وعزادارن حسینی وروز استکبار ستیزی و بیزاری امت از فتنه گران بود.

در ادامه شکرنیا، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در ابتدای مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: روز 9 دی مظهر بصیرت و ولایت مداری مردم سلحشور در مقابله با حرمت شکنان عاشورا بود. عوامل فتنه به حمایت از آمریکا به بهانه تقلب سعی در براندازی نظام داشته و اصل نظام و انقلاب را هدف قرار داده بودند. 9 دی را به خاطر تو سری زدن به عوامل فتنه گرامی نمی داریم بلکه به خاطر بصیرت و آگاهی مردم آگاه ایران که این فتنه را تبدیل به فرصت و تحکیم با آرمان های امام و رهبری کردند بزرگ و گرامی می داریم.

توزیع ویژه نامه اشاره در بین شرکت کنندگان این مراسم از دیگر اقدامات صورت گرفته بود.

تصاویر