96/10/19 - 16:41
شماره مطلب : 10286

مسئول دبیرخانه فعالیت های استکبارستیزی منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، مسئول دبیرخانه فعالیت های استکبارستیزی منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی حامد علامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، آقای افروغ به سمتمسئول دبیرخانه فعالیت­­های استکبارستیزی منصوب شد.
متن حکم انتصاب آقای افروغ به شرح زیر است:
 
برادر ارجمند جناب آقای  افروغ
مسئول محترم اتحادیه استان بوشهر
سلام علیکم؛
 انجمن­های اسلامی دانش آموزان، مراکز تجمع مومنانه زبدگانی است که خود را مخاطب ندای وحیانی «عَلَیکُم اَنفُسَکُم» یافته­اند و با درک عمیق از مفهوم «ِاصبِروا وَ صابِروا وَ رابِطوا»، حضور در تشکیلاتی مبتنی بر تقوای فردی و جمعی را به عنوان راه دستیابی به فلاح و رستگاری، برگزیده­اند؛ راهی متبرک به قدوم هزاران شهید دانش ­آموزی که با اشاره­ ولی و راهبر خود، رفتند تا رسیدند.
اکنون که پرچمداران انجمن­های اسلامی، مدال افسری جنگ نرم را از حضرت امام خامنه­ای(مدظله العالی) دریافت کرده­اند، بایستی با تأسی از شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، برای پیشبرد اهداف گران­مایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم بردارند و برای ترویج فرهنگ ناب امام روح الله (قدَّس الله نفسه الزکیه)، با روحیه استکبارستیزی حرکت نمایند.
امروز نظام سلطه با رهبری امریکای جهان خوار، تمام تلاش خویش را برای تصاحب منافع مردم و ملت­ها به کار گرفته و از هیچ جنایتی فروگذاری نکرده است و تنها راه مقابله با این جنایتکاران تقویت روحیه استکبارستیزی و انقلابی است.
لذا در راستای تقویت و تحکیم مسیر استکبارستیزی، ضمن تشکر از زحمات بی­شائبه و ارزشمند اتحادیه به موجب این حکم، جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان «مسئول دبیرخانه فعالیت­­های استکبارستیزی» منصوب می­نمایم.
امیدوارم با اهتمام همیشگی در پیگیری امورات مربوطه، و با اتکال به لایزال احدیت و توسل به حضرات آل الله (علیهم صلوات الله) مایه رشد و توسعه این جریان مبارک باشید (ان شاءالله).