96/10/27 - 16:37
شماره مطلب : 10327

برگزاری جلسه شورای معاونین اتحادیه استان قم(96/10/27)

سی و دومین جلسه شورای معاونین اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قم؛ سی و دومین جلسه شورای معاونین با حضور کلیه کادر اتحادیه استان در روز سه شنبه 96/10/26 برگزار شد.

در ابتدای جلسه؛ هر یک از همکاران؛ گزارشی از برنامه ها و فعالیت های در دست اقدام حوزه کاری خود ارائه نمودند. سپس مسؤل اتحادیه استان به نکاتی از نشست هم اندیشی مسؤلین اتحادیه های کشور که در دفتر مرکزی برگزار شده بود؛ اشاره کرد. از جمله این نکات تأکید نماینده محترم مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر پیوند عمیق دانش آموزان عضو انجمن اسلامی با نماز جمعه بود که مقرر گردید کارگروه ویژه ای جهت عملیاتی سازی این موضوع تشکیل شود. در ادامه؛ مشکلات اجرای جشنواره مدرسه انقلاب در استان و ارائه راهکارهای برطرف سازی آنها مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. همچنین با مذاکرات صورت گرفته؛ مقرر گردید بمنظور برپایی با شکوه تر جشنواره مداد کم رنگ در استان؛ شورایی متشکل از اتحادیه استان؛ اداره کل آموزش و پرورش و آستان مقدس حضرت معصومه (س) تشکیل شود.

در پایان جلسه نیز نماینده مؤسسه علمی آینده سازان در استان؛ گزارشی از برنامه های آموزشی و آزمون های این مؤسسه ارائه نمود.

تصاویر