96/11/2 - 15:55
شماره مطلب : 10361
قائم مقام دبیرکل در امور مجلس و مشارکت ها در جلسه شورای معاونین اتحادیه خراسان رضوی:

بالاتر از فعالیت های تربیتی از نظر ارزش و اهمیت، هیچ کار دیگری نیست

قائم مقام دبیرکل اتحادیه کشور با حضور در دفتر اتحادیه خراسان رضوی،به دغدغه ها و سولات اعضای شورای معاونین این استان در حوزه های مختلف مدیریتی اتحادیه پاسخ داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان ، جلسه شورای معاونین اتحادیه استان باحضو سیدابراهیم (قائم مقام دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزاندر امور مجلس و مشارکت ها ) روز یکشنبه یکم بهمن در محل قرارگاه شهید مهدوی برگزار شد
وی ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده در اتحادیه استان، با اشاره به ارزش فعالیت های تربیتی و عنوان این مطلب که «بالاتر از فعالیت های تربیتی از نظر ارزش، اهمیت و اجر، هیچ کاری دیگری نیست !»، گفت:بر اساس مبانی دینی ما، وظیفه ای الهی و شرعی بر عهده تک تک افراد در حوزه فرهنگی و تربیتی گذاشته شده و آن حضور موثر در جبهه تقابل حق علیه باطل است.
سید ابراهیم در بخش دیگری از سخنان خود در جمع اعضای شورای معاونین اتحادیه خراسان رضوی، ترغیب و انگیزه بخشی اعضای تشکل را در شرایط سخت، امری ضروری دانسته و افزود : ما باید قدردان حضور خود در مجموعه نورانی و انقلابی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی باشیم.
آقای سید ابراهیم ضمن قدردانی از مجاهدت ها و تلاش های مضاعف اتحادیه استان ها در فراز و نشیب ها و موقعیت های سخت مادی بوجود آمده، عنوان کرد : حقیقتاً مسئولین در دفتر مرکزی به عنوان ستاد مجموعه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ، مطلع از فشارهای کاری شما هستند و تمام همت و تلاش خود را در جهت رفع مشکلات و فراهم شدن شرایطی متناسب این تشکل ولایی، بکار خواهند گرفت.
در بخش دیگری از این جلسه مهندس حوائجی(مسئول اتحادیه خراسان رضوی) ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های اتحادیه و انجمن های اسلامی استان، به معرفی سوابق فرهنگی، تحصیلی و مدیریتی اعضای شورای معاونین اتحادیه استان پرداخت.
در پایان، دغدغه ها، شبهات و سوالاتی توسط اعضای این جلسه در حوزه های مختلف مالی، مدیریتی و برنامه ای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان بیان گردیده و توسط قائم مقام دبیرکل اتحادیه کشور به این موارد پاسخ داده شد.
لازم به ذکر است ، در سفر دو روزه قائم مقام دبیرکل اتحادیه در امور مجلس و مشارکت ها به مشهد مقدس که به منظور هم اندیشی با مراکز اقماری آستان قدس رضوی با هدف آماده سازی عقد تفاهم نامه این آستان مقدس با اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در حوزه جوانان صورت گرفته است، جلساتی به صورت جداگانه با ریاست دفتر تولیت و مرکز امور خادمان ، مرکز امور بانوان و خانواده ، انتشارات به نشر، بنیاد فرهنگی رضوی و موسسه خدمات مشاوره ای جوانان و پژوهش های اجتماعی آستان قدس رضوی برگزار شد.