96/11/8 - 11:18
شماره مطلب : 10413

نشست مسئول اتحادیه استان با مسئولین انجمن اسلامی مدارس متوسطه دوم خواهران(96/11/8)

نشستی صمیمانه مسئول اتحادیه استان با مسئولین انجمن اسلامی دانش آموزان خواهر شهرستان بیرجند با محوریت مدرسه ی انقلاب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خراسان  جنوبی، نشستی صمیمانه با حضور معزی فر، مسئول اتحادیه استان و مسئولین انجمن اسلامی دانش آموزان خواهر شهرستان بیرجند روز پنجشنبه پنجم بهمن ماه در محل دفتر مسئول اتحادیه استان برگزار شد.

در ابتدا دانش آموزان به بیان گزارش مختصری از فعالیت های برپایی نمایشگاه های مدرسه انقلاب و مشکلاتی که در اجرای نمایشگاه و سایر فعالیت های انجمن اسلامی مدارس خود پرداختند.

در ادامه مسئول اتحادیه استان به ارائه راهکارهایی برای حل این مشکلات پرداخت و افزود: وقتی برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب مقدور نیست به جشنواره ی مداد کم رنگ بپردازید که تاکنون شاهد حضور کم رنگ دانش آموزان دختر در ثبت نام این جشنواره بوده ایم.

حسن معزی فر در ادامه از همکاری و تفاهم نامه های متعدد با نهادهایی همچون نهاد کتابخانه ها و بسیج خبر داد و گفت: تعامل و همکاری ها که در قالب تفاهم نامه با سازمان ها و دستگاه های مختلف شکل گرفته است نشان دهنده این است که فعالیت های انجمن های اسلامی نسبت به گذشته از نظر کمی و کیفی پررنگ تر شده است.

در پایان هم مسئول اتحادیه استان از اعلام آمادگی و حمایت بیشتر اتحادیه انجمن اسلامی در برگزاری فعالیت های دانش آموزی خبر داد.

لازم به ذکر است پس از این جلسه، نشستی با مسئولین گروه تشکیلات انجمن اسلامی مدارس متوسطه ی اول خواهر بیرجند برگزار شد. در این جلسه گزارشات دانش آموزان از فعالیت های انجمن اسلامی در مدارس متوسطه اول ارائه شد و پیرامون برنامه های آتی از جمله برگزاری جشن انقلاب در مدارس متوسطه اول توضیحاتی ارائه شد.