96/11/10 - 14:49
شماره مطلب : 10427

برگزاری ششمین دوره ی نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب در بیش از یکصد آموزشگاه در استان اردبیل (96/11/10)

همزمان با ایام‌الله دهه‌فجر و به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان اردبیل نمایشگاه مدرسه انقلاب در بیش از 100 آموزشگاه استان اردبیل برپا خواهد شد

به گزارش روابط عمومسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان اردبیل: ششمین دوره جشنواره نمایشگاه های مدرسه انقلاب همزمان با سراسر کشور در یوم ا... دهه فجر با شعار انقلابی می مانیم در مدارس استان با مشارکت بالای دانش آموزان و به همت انجمن اسلامی مدارس برگزار خواهد ش

محسن امینی هدف اصلی از این نمایشگاه را آشنایی دانش آموزان با تفکرات امام (ره) و مقام معظم رهبری و همچنین به تصویر کشیدن کارنامه سیاه پهلوی  و دستاوردهای انقلاب اسلامی و نقش دانش آموزان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی میباشد.

وی افزود: این نمایشگاه دارای غرفه‌های متعدد به ابتکار خود دانش‌آموزان است که شامل پرچم داران پایداری ،آفتاب ولایت و رستاخیزسقوط و همچنین غرفه ی انصارالمهدی (عج)،  غرفه ی ترویج معارف قرآنی، غرفه پلاک60 که به ترورهای منافقین در دهه 60میپردازد، می باشد.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان اردبیل ادامه داد: به صورت نمادین این نمایشگاه در12بهمن سال جاری در چندین مدارس اربیل و شهرستان ها با حضور مسئولین استانی و کشوری  افتتاح خواهد شد و تا 22بهمن دانش آموزان میتوانند ازاین نمایشگاه بازدید بعمل آورند.

امینی در پایان گفت : این نمایشگاه  در مراحل شهری،استانی وملی پس از داوری توسط کارشناسان دفترمرکزی از آموزشگاه های برتر تقدیر بعمل خواهد آمد..