92/9/17 - 12:01
شماره مطلب : 1940
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی‌ دانش‌آموزان در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد:

توزیع بسته‌های فرهنگی بین دانش‌آموزان عزادار سالار شهیدان

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از توزیع بسته‌های فرهنگی بین دانش‌آموزان عزادار سالار شهیدان خبر داد.
حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: دانش‌آموزان در قالب دسته‌های عزاداری، امروز و فردا به سوگ سالار شهیدان و یاران باوفایش می‌نشینند.
وی از تهیه بسته‌های فرهنگی برای دانش‌آموزان عزادار خبر داد و گفت: این بسته‌ها شامل کتاب، فلش کارت، نشریه، شال عزاداری و پیشانی‌بند است.
علامتی ادامه داد: کتاب‌های «سجده بر سرزمین سرخ»، «تقابل عرفان و عصیان» با نگاهی به شخصیت‌های واقعه نینوا و «گفتارهایی در تربیت حماسی» با محور بررسی نقش گفتمان تربیت حماسی در تحقق آرمان‌های تربیت دینی، تولید شده است.
وی به فعالیت هیئت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی اشاره کرد و بیان داشت: این هیئت‌ها به طور مستمر هر هفته در شهرستان‌ها برگزار می‌شود که به طور ویژه در ماه محرم به صورت روزانه در حال برگزاری است و تمام گردانندگان هیئت‌های انصارالمهدی به جز سخنرانان، دانش‌آموزان هستند و همه دانش‌آموزان نیز می‌توانند در آن شرکت کنند.
 
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به توزیع نشریه الکتریکی بیرق بین دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: این نشریه به روز شده است و شامل روضه، سخنرانی و مطالب مختلف درباره محرم و قیام عاشوراست.
92/08/22 - 14:18
شماره: 13920821000541