91/11/21 - 20:09
شماره مطلب : 618
خبرگزاری فارس:

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان: ولایت‌مداری جوانان در 22 بهمن تودهنی بزرگی به استکبار است

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: ولایت‌داری جوانان در تمام صحنه‌ها به ویژه در راهپیمایی 22 بهمن امسال تودهنی بزرگی برای استکبار جهانی خواهد بود تا شاید از گذشته ننگین خود عبرت بگیرند.

 

حامد علامتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: همه جوانان اعم از دانش‌آموزان و آینده‌سازان این سرزمین با روحیه انقلابی و برگرفته از مکتب عاشورایی فردا به میدان خواهند آمد و با لبیک به مقتدای خود مقام معظم رهبری نه تنها استکبار را انگشت‌ به دهان می‌گذارند بلکه به سلطه‌گران غرب و شرق "نه" بزرگ می‌گویند تا آنها بار دیگر در یاس و ناامیدی به سر برند.
 
وی بیان داشت: در طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی و با توجه به فزونی فشارها و تهدیدهای استکبار جهانی که قصد به پای مذاکره کشیدن جمهوری اسلامی ایران را با زور و اکراه دارند، این ملت به ویژه نسل سوم و چهارم انقلاب به میدان خواهند آمد و به تمام جبهه کفر اعلام می‌کنند که زور و فشار با روحیه این ملت هیچ سازگاری ندارد، چرا که منطق مردم ایران منطق عقلانیت برگرفته از قرآن و سیره نبوی است که در آن شجاعت و ایثارگری موج می‌زند.
 
علامتی به حفظ اصل سازش‌ناپذیری با زور‌مداران دنیا اشاره کرد و افزود: ادبیات مقاومتی که ملت ایران آن را برای تمام دنیا معنا کرده است، ادبیات پیروز‌مندانه‌ای است که نشانه‌های آن را در غزه، سوریه، عراق و ده‌ها کشور منطقه شاهد بودیم.
 
وی یکی دیگر از حساسیت‌ها در سرنوشت‌ساز بودن مقطع کنونی را حضور آگاهانه مردم در صحنه انتخابات خرداد ماه سال آینده برشمرد و ابراز داشت: راهپیمایی 22 بهمن مقدمه و گام نخست در خلق حماسه‌ای با شکوه‌تر است که چند ماه آینده با رزمی راسخ آن را به نمایش می‌گذارند.
 
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان نتیجه تحریم‌ها و فشارها و برنامه‌های احساسی دشمن را با تدبیر عالمانه نسل امروز خنثی‌ شده توصیف کرد و افزود: دانش‌آموزان بارها در صحنه‌های مختلف پا به پای انقلاب نشان دادند که در صحنه هستند و هیچ وقت انقلاب را تنها نمی‌گذارند، چرا که شور و نشاط انقلابی آنها مایه نگون‌بختی دسیسه‌گران و مکاران روزگار است.
 
این مسئول گفت: مردم ایران با داشتن ایمان، تقوا و تبعیت بی‌چون و چرا از مقام معظم رهبری از پیچ تاریخی تحریم‌ها و تهدیدهای اقتصادی نیز می‌گذرند و قطعاً در این مسیر عزم و اراده‌ آنها قوی‌تر از گذشته خواهد بود.
 
گذر از پیچ تاریخی آینده نیازمند ولایت‌مداری است
 
علامتی در ادامه ابراز داشت: ما در گذر از پیچ تاریخی که مقام معظم رهبری بارها آن را برای نسل آینده تبیین کردند، تنها تکیه‌مان تبعیت از ولایت و مجهز شدن به عنصر بصیرت است تا دشمن را بشناسیم و چون سرباز وظیفه‌شناس به تکلیف خود عمل کنیم.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود به افتخارآفرینی‌های جوانان در صحنه‌های مختلف علمی و نشاط اجتماعی اشاره کرد و افزود: اگر امروز نهضت عظیم تولید علم و جنبش نرم‌افزاری در این کشور شکل گرفته، همه به واسطه عزم و باور جوانان است که صحنه‌های حیرت‌آوری را خلق کردند و دشمنان را در بهت واقعی فرو برده است.
 
علامتی روز 22 بهمن را صحنه آزمایش ملت ایران برای تجدید بیعت با رهبری و آرمان‌های انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: مردم در این روز مردانه به صحنه می‌آیند و با گفتن "نه" بزرگ دیگر به استکبار جهانی نه تنها آنها را ناامید می‌کنند، بلکه نور امید را در دل‌های مستضعفان روشن می‌کنند.
 
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پایان به خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: با تکیه بر خداوند و استقامت می‌توان هر بن‌بستی را شکست و این ملت در سه دهه گذشته نشان داده است می‌تواند تمام نشدنی‌ها را با اراده خود و شعار ما می‌توانیم به شدن تبدیل کند.

دیدگاه جدید

info@ayandehsazan.ir
www.ayandehsazan.ir