91/11/21 - 20:11
شماره مطلب : 619
تهران / واحد مرکزی خبر / مکتوب 1391/11/18 :

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در بیانیه ای ، قشرهای مختلف مردم به ویژه دانش آموزان را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن فراخواند.

 

به گزارش خبرنگار ما دربخشی از این بیانیه آمده است: درحالی که نقشه‌های پلید دشمنان قسم ‌خورده انقلاب اسلامی، کیان و انسجام جامعه اسلامی‌مان‌ را نشانه گرفته است ، مردم همیشه آگاه و در صحنه با شناسایی تهدیدات دشمنان و اقدام به موقع، بار دیگر دشمن را با ناکامی بسیار بزرگ‌تر در اجرای توطئه‌های پلیدشان مواجه می کنند.
این بیانیه می افزاید:در این مقطع بسیار حساس، ایران اسلامی بیش از هر چیز دیگر به فهم درست از شرایط، صبر انقلابی و وحدت اسلامی نیاز دارد و مسئولان باید همه توان و امکانات مادی و معنوی را به سوی هدف متعالی انقلاب اسلامی که بسترسازی برای ایجاد تمدن عظیم اسلامی است بسیج کنند.
در پایان این بیانیه از آحاد جامعه به ویژه آینده سازان ایران اسلامی خواسته شده است با حضور حماسی در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن ، بار دیگر با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و معمار کبیر انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی (ره) و شهدا تجدید میثاق کنند و با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری توطئه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب اسلامی را نقش بر آب کنند.

دیدگاه جدید

info@ayandehsazan.ir
www.ayandehsazan.ir