95/5/6 - 15:31
شماره مطلب : 7083

گردهمایی آموزشی-تشکیلاتی "دختران آفتاب 2" برگزار می‌شود

گردهمایی دانش‌آموزان دختر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور 11 الی 14 مرداد در شهرستان دماوند برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، گردهمایی دانش‌آموزان دختر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه و دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برگزار می‌شود.
آموزش و ارتقاء عملیاتی در بستر کارگروهی، ایجاد نشاط حداکثری و هویت‌بخشی مثبت ایجاد انگیزه و ترغیب دانش‌آموزان به کار تشکیلاتی، آشنایی با تجربیات موفق سایر استان‌ها در بکارگیری پتانسیل‌های دانش‌آموزی در برنامه‌ها، آموزش در حوزه‌های سیاسی و تربیتی و تشکیلاتی از مهمترین اهداف و  موضوعات مورد بحث در این گردهمایی چهار روزه به شمار می‌رود.
محور اصلی این گردهمایی حفظ ارتباط و بهره‌مندی از محضر علما(راویان حدیث) در عصر غیبت، ترویج فرهنگ مطالعه کتاب و کتاب‌خوانی به عنوان یکی از بزرگترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، الگوی رژیم مصرف رسانه (قابلیت‌های خوب و بد رسانه و نحوه مواجهه و بهره‌برداری صحیح) می‌باشد.
علاوه بر دیدارها و گفتگوهای پیش‌بینی شده با اساتید، نشست‌هایی با موضوع الگوی تعالی دختران، پیگیری و جاری‌سازی بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای انجمن‌های اسلامی، آسیب‌شناسی کارگروه‌های فعلیِ قرارگاه ملی برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است که در این نشست، انتخابات دانش‌آموزان قرارگاه ملی دختران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برگزار خواهد شد.