95/10/4 - 14:30
شماره مطلب : 7938

برگزاری همایش توجیهی مسئولان انجمن اسلامی مدارس خشکبیجار

همایش توجیهی مسئولان و دبیران انجمن‌های اسلامی مدارس متوسطه اول و دوم منطقه خشکبیجار برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان، همایش توجیهی ویژه مسئولان، دبیران و هیئت‌های مرکزی انجمن‌های اسلامی مدارس متوسطه اول و دوم منطقه خشکبیجار با حضور جمعی از مسئولان و فرهنگیان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این بخش برگزار شد.
در این همایش حسین رضاپور از فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستان رشت، گفت: امروز کشورهای منطقه خاورمیانه در ناآرامی و جنگ‌های داخلی و تحمیلی به سر می‌برند؛ اما ایران اسلامی با رهنمودها و تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری، با صلابت و در کمال امنیت مقتدارانه ایستاده است.
وی در ادامه با بیان اینکه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به فرموده رهبر انقلاب از تشکل‌های امین است، افزود: با توجه به انتظارات مقام معظم رهبری و فضای کنونی جامعه، دانش‌آموزان انجمن اسلامی وظیفه سنگین و خطیری برای ترویج و اشاعه روحیه انقلابی‌گری دارند.
این فعال سیاسی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای مجموعه انقلابی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، تصریح کرد: مجموعه‌های انقلابی نقش بسزایی در ساختن آینده ایران اسلامی دارند و بنا به فرموده رهبری معظم فردا از آن همین دانش‌آموزان انقلابی است.
محمد رمضان‌پور، نماینده مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان رشت و سرگروه خشکبیجار نیز در این همایش ضمن اهمیت تشکل انجمن اسلامی، برنامه‌های سالانه اتحادیه را تشریح کرد.
شایان ذکر است در پایان این همایش احکام مسئولیت اعضای انجمن‌های اسلامی مدارس، به دانش‌آموزان اهداء گردید.
 
تصاویر