95/10/6 - 17:16
شماره مطلب : 7955

دیدار اعضای قرارگاه یاوران ولایت اتحادیه میاندوآب با امام جمعه شهرستان

اعضای قرارگاه یاوران ولایت اتحادیه شهرستان میاندوآب با امام جمعه شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان آذربایجان‌غربی، اعضای قرارگاه یاوران ولایت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان میاندوآب با امام جمعه شهرستان میاندوآب دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار ابراهیمی مسئول اتحادیه شهرستان میاندوآب برنامه‌های راهبردی اتحادیه، اهداف قرارگاه‌ها و ویژه برنامه‌های اتحادیه را تبیین و تشریح کرد و اظهار داشت: عضوگیری هدفمند در دوره‌های متوسطه اول و دوم در سطح مدارس شهرستان با پوشش حداکثری با همکاری مدیران و معاونان پرورشی مدارس انجام گرفته است. 
وی در ادامه از برگزاری جلسات قرارگاه‌های ولایت، فاطمه‌زهراء (س) و حضرت زینب (س) در شهرستان میاندوآب خبر داد و افزود: قرارگاه ولایت برادران اتحادیه میاندوآب در سالن اجتماعات مصلی امام‌خمینی(ره) شهرستان میاندوآب برگزار خواهد شد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حسن‌زاده امام جمعه شهرستان میاندوآب اتحادیه را فعال‌ترین تشکل اسلامی در شهرستان میاندوآب دانست.
امام جمعه شهرستان میاندوآب در ادامه با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که برای جوانان سه تکلیف تحصیل، تهذیب و ورزش را مورد تاکید قرار دادند گفت: اعضای انجمن‌های اسلامی باید به این سخن گهربار رهبری عنایت بیشتر داشته باشند چون آینده این مملکت از آن همین جوانان است. 
 
تصاویر