95/10/7 - 10:10
شماره مطلب : 7967
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در همایش بصیرت انقلابی

نهم دی‌ماه، یوم‌الله بزرگ دیگری در انقلاب اسلامی آفریده شد/ چشم فتنه گرها در روز بصیرت کور شد

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان درهمایش بصیرت انقلابی گفت: نهم دی‌ماه یوم‌الله دیگر در انقلاب اسلامی ایران آفریده شد و روزی است که چشم فتنه گرها و خفاش صفتان کور شد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در آستانه نهم دی درهمایش بصیرت انقلابی در جمع دانش‌آموزان گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی همواره در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی و با تبعیت از فرمان ولی امر خود گام‌های استواری براشته و در این راه به خفاش صفتان نا اهل و نامحرم اجازه نداده است تا حیثیت و شرافت و شجاعت آنان را فدای آمال پست خود کند. رمز موفقیت این ملت بزرگ وحدت آرمانی و پیروی هوشمندانه و مدبرانه از رهبری انقلاب بوده است. 
وی گفت: فتنه گرانی که با آشوب و بلوا و با خیانت به آرمان‌های انقلابی مردم و با هدایت اجانب و بیگانان رهبری می‌شدند در انتخابات سال 88 قصد داشتند تا با اداهای سخیف روشنفکرنمایانه همه آن ارزش‌ها را به زیر چرخ استبداد و استعمار و استحمار غربزدگان وطن‌فروش و اسلام‌ستیزی له نمایند و خود با وابستگی فکری و عملیاتی و به عنوان مزدوران اندیشه ورز سکان مردم انقلابی و اسلام عزیز را با تحریف همه حقایق تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی به دست گرفته تا با دریوزگی از غرب اندیشان و اسلام ستیزان به نوایی رسند و چه زیبا مقام معظم رهبری این خفتگان پلید را رسوا کرد.
علامتی خاطرنشان کرد: نهم دی‌ماه به عنوان یک یوم الله بزرگ در انقلاب اسلامی آفریده شد و همه دینمداران  و شرافتمندان ایران اسلامی قد علم کرده و با خروش انقلابی خود با رهبریت نظام اسلامی بیعت چندین باره کرده و نشان دادند که ملت ایران به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدای عزیز و گرانقدر انقلاب و هشت سال دفاع مقدس همواره با تدبیر و هوشمندی در میدان هستند و دشمن هرگز نخواهد توانست نقشه خود را پیاده نماید. 
وی گفت: دانش‌آموزان بزرگ ما خود می‌دانند که  فتنه و فتنه گران چه نقشه‌های شومی داشته و دارند. اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان که در طول عمر سی و چند ساله خود همواره با تبعیت از مقام عظمای ولایت پرچمدار حفاظت از ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده‌اند به خوبی می‌دانند که انقلاب اسلامی با چه تهدیداتی روبروست و در خط مستقیم تبعیت از رهبری و دفاع هوشمندانه و عالمانه از ارزش‌های والای انقلاب و شهدای معظم به ویژه بیش از 36 هزار شهید دانش‌آموز هماره حماسه‌هایی چون حماسه نه دی را می‌آفرینند. 
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به پاس تکریم و احترامی والا به ملت شریف ایران و برای تجلیل از هوشمندی و تدبیر این بزرگ مردان و زنان هشیار که فتنه گران وابسته به دنیای محدود و تنگ مادی و اسلام ستیز غربگرا را افشاء و رسوا کردند از همه دانش‌آموزان و به ویژه اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان دعوت به عمل می‌آورد تا در بزرگداشت این یوم الله در راهپیمایی و آیین‌ها و مراسم ویژه این روز بزرگ به میدان آیند تا نشان دهند که دانش‌آموزان ایران اسلامی همیشه هشیار و بیدارند.