95/10/12 - 06:58
شماره مطلب : 7989
مسئول اتحادیه شهرستان اسدآباد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان؛

بکارگیری آموزه‌های دینی در امور تربیتی لازم است

مسئول اتحادیه شهرستان اسدآباد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان گفت: اگر بخواهیم فرزندانی موفق و مومن داشته باشیم باید آموزه‌های دینی را در امر تربیت و اخلاق فرزندان به کار بگیریم.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان، نماز جمعه این هفته شهرستان اسدآباد با حضور دانش‌آموزان عضو انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برگزار شد.
حجت السلام عباسی مسئول اتحادیه شهرستان اسدآباد ضمن اشاره به معضلات اجتماعی و مشکلات خانواده‌ها و جامعه گفت: نقش و اهمیت تربیت اخلاق اسلامی را باید جدی بگیریم زیرا اگر از این موضوع به راحتی عبور کنیم شاهد گرفتاری‌های جوانان و نوجوانان جامعه در دام تبلیغات غرب خواهیم بود.
وی با بیان اینکه افرادی چون رمال‌ها و دعا نویس‌ها از نیازهای عاطفی مردم سوءاستفاده می‌کنند ادامه داد: اگر بخواهیم جامعه آرمانی و دور از معضلات اجتماعی و خانوادگی مثل طلاق، قتل، خودکشی، اعتیاد و… داشته باشیم و اگر بخواهیم فرزندانی موفق و مومن داشته باشیم باید آموزه‌های دینی را در امر تربیت و اخلاق فرزندان به کار بگیریم.
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان اسدآباد با تاکید بر اینکه موفقیت برای فرزندانمان حاصل نمی‌شود مگر به تربیت صحیح در دوران تحصیلات در مدرسه، تصریح کرد: باید به بعد پرورشی بیش از آموزش اهمیت دهیم زیرا تجربه و علم ثابت کرده است کسانی‌که در بحث معنوی موفق هستند در بحث علمی نیز موفق هستند.
وی ادامه داد: افراد معتقد به آموزه‌های دینی خود را ملتزم به آموزش می‌دانند و انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در این راستا به حمدالله خوب عمل کرده و هدف اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان تربیت مدیران آینده است و دانش‌آموزان عضو اتحادیه اسدآباد خوشبختانه در سطح کشور در همه زمینه‌ها موفق بوده‌اند.
حجت الاسلام عباسی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه خانواده‌ها و مربیان و مدارسی که با اتحادیه همکاری دارند افزود: آنچه که در سطح استان و شهرستان ملموس است این است که شاهد موفقیت اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان هستیم که این توفیقات مرهون زحمات کادر و مربیان انقلابی و خدوم و فعال این مجموعه است.