95/10/12 - 07:08
شماره مطلب : 7990
توسط دانش‌آموز عضو قرارگاه ملی اتحادیه استان سمنان؛

بیانیه یوم‌‌الله 9 دی در نماز جمعه استان سمنان قرائت شد

بیانیه دانش‌آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سمنان به مناسبت حماسه 9 دی در نماز جمعه سمنان توسط دانش‌آموز عضو قرارگاه ملی قرائت شد.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان، بیانیه دانش‌آموزان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سمنان به مناسبت حماسه 9‌دی در نماز جمعه سمنان توسط محمدمهدی مشعشع دانش‌آموز عضو قرارگاه ملی اتحادیهاستان سمنان قرائت شد.
لازم به ذکر است در پایان نماز سیاسی عبادی جمعه استان سمنان این بیانیه به صورت نمادین به نماینده ولی فقیه در استان و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی تقدیم شد.
این بیانیه که توسط دانش‌آموزان عضو قرارگاه استانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سمنان تنظیم شده است به شرح ذیل می‌باشد:
*بسم الله الرحمن الرحیم *
بیانیه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سمنان به مناسبت یوم الله 9 دی
"اَلذینَ قالَ لَهُمْ اَلنّاسُ اِنَّ‌ النّاسُ قَد ْ جَمَعوا لَکُم فاخْشوهُم فَزادَهُم ایماناً و قالوا حَسْبُنا الله وَ نِعْمَ اَلْوَکیلْ"
سوره مبارک آل عمران (آيه 173)
اهل فتنه مایلند که خشیت خودشان را، خوف از خودشان را در دل نخبگان و خواص، به جای خشیت از خدا بنشانند؛ یعنی مایلند که از آن‌ها ترسیده شود. جوابشان همین است: خدا مارا کافی است و بهترین حامی ماست.
9دی برگ زرین دیگری در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است. 9دی روز بصیرت ملت ایران در برابر فتنه آمریکایی صهیونیستی است. آری، بصیرت. بصیرت یک نیروی نهانی و قوه قلبی است و به معنای حکمت است نه دیدن. چنان چه گاهی انسان وقایع را می‌بیند اما تشخیص نمی‌دهد.
9دی ثابت کرد خواصی که در راه اسلام و انقلاب زحمت کشیده بودند، فقط با یک اشاره دشمن فریب خورده، بصیرت خود را باختند و راه استکبار را در پیش گرفته و به دنبال آن از مقبولیت و مهم‌تر از همه از چشم ملت ایران افتادند. در 9دی همه آمده بودند، 9دی را اقشار مختلف مردم از کوچک و بزرگ، زن و مرد، کارمند و کارگر و .... ساختند و نشان دادند همچون گذشته در پیچ‌های تاریخی امام مظلومشان را تنها رها نکرده و نخواهند کرد.
مهمترین هدف از حوادث دوران فتنه، ایجاد شکاف میان اقشار مردم بود ولی زهی خیال باطل. این مردم تا زمانی که دست خدا بر سرشان است، هرگز بِینشان نفاق نمی‌افتد. آن کسانی که در مقابل عظمت ملت ایران، در مقابل کار بزرگ ملت ایران در انتخابات ایستادند، آنها بخشی از ملت نیستند؛ افرادی هستند یا ضد انقلاب صریح، یا کسانی که بر اثر جهالت خود، بر اثر لجاجت خود، کار ضد انقلاب را می‌کنند؛ توده مردم راه خود را ادامه می‌دهد؛ راه خدا را، راه اسلام را، راه جمهوری اسلامی را، راه پیاده کردن احکام الهی را، راه رسیدن به عزت و استقلال در پناه اسلام.
بدیهی است شیطنت بزرگ آنان از ذهن و دل خانواده‌های داغدار شهداء و دلسوزان این انقلاب، محو نخواهد شد. آنان به عنوان پیاده نظام آمریکای جنایتکار، اسرائیل غاصب و انگلیس خبیث، با القای شبهه تقلب در انتخابات با اعتماد عمومی این ملت کاری کردند که دشمنان طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب از عهده آن بر نیامده بودند، غافل از اینکه مردم ما بیدارند و به فرموده رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه ای مدظله العالی «مردم ما در مقابله با فتنه، خودشان به پا خاستند و نهم دی در سرتاسر کشور مشت محکمی به دهان فتنه‌گران زدند. این کار را خود مردم کردند. این حرکت یک حرکت خودجوش بود؛ این خیلی معنا دارد؛ این نشانه این است که این مردم بیدارند، هشیارند.»
و اما اکنون، این مسئله مطرح می‌شود که چرا هنوز، با گذشت 7 سال از جریان نفاق‌آلود فتنه، هنوز سران فتنه اعلام ندامت نکردند؟ چرا برخی خواص خواستار آزادی سران فتنه شدند؟ مگر غیر از این است که سران فتنه با عملکرد خود در سال 88 موجب ایجاد بحران‌های گسترده در زمینه‌های سیاست داخلی و خارجی و وارد کردن ضررها و هزینه‌های هنگفت به کشور شدند؟
چرا از سران فتنه اعلام برائت نمی‌کنید؟ چرا این دروغ شیطان‌صفتانه‌ سران فتنه که در انتخابات تقلب شده را منکر نمی‌شوید‌؟ و چرا از فتنه و فتنه‌گران برائت نمی‌کنید؟ چرا اکنون برای کسانی که در فتنه نقش داشته‌اند، امتیازاتی قائل می‌شوید؟ و چرا هنوز بر آزادی سران فتنه پافشاری می‌کنید؟
و اینک ما دانش‌آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اتحادیه استان سمنان که تحت تعالیم عالیه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نماینده ایشان در اتحادیه، درس استکبارستیزی و مبارزه با نفاق فرا گرفته‌ایم؛ در آستانه سالگرد 9دی، ضمن پاسداشت خروش عظیم ملت بصیر و فهیم ایران در 9 دی 88 و محکوم نمودن اعمال منافقانه فتنه‌گران و حامیان داخلی و خارجی آنان اعلام می‌داریم عوامل فتنه، نه تنها مستحق آزادی و رفع حصر نیستند که اعمالشان مستوجب محاکمه جدی است و البته در دادگاه عدل الهی نیز باید پاسخگوی بَغی در برابر حاکم اسلامی باشند.
*وَ السلامُ عَلَیْکُمْ وَ رَحْمَة الله وَ بَرَکاتُه*
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سمنان
 
تصاویر