95/10/12 - 13:55
شماره مطلب : 7997
با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه شبکه برادران اتحادیه استان خراسان‌رضوی؛

قائم‌مقام اتحادیه شهرستان سبزوار معرفی و منصوب شد

در جلسه شورای معاونان اتحادیه شهرستان سبزوار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه شبکه برادران اتحادیه استان خراسان‌رضوی قائم‌مقام اتحادیه شهرستان سبزوار معرفی و منصوب شد.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان خراسان‌رضوی، در جلسه شورای معاونان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان سبزوار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه شبکه برادران اتحادیه استان خراسان‌رضوی روز سه‌شنبه هفتم دی‌ماه حسین متدین به عنوان قائم‌مقام اتحادیه شهرستان سبزوار معرفی و منصوب شد.  
در این جلسه خشنود مشاور مسئول اتحادیه استان و مدیر امور شهرستان‌ها ایام‌الله نهم دی و یاد و خاطره شهدای عملیات کربلای ۴ را گرامی داشته و اظهار امیدواری کرد که این تصمیم اتحادیه سبزوار مبنی بر معرفی متدین به عنوان قائم‌مقام باعث تقویت هرچه بیشتر انجمن‌های شهرستان سبزوار گردد.
سپس سلطانی و خانم رضایی معاونان برادر و خواهر شهرستان به ارائه گزارش تحلیلی از وضعیت فعلی اتحادیه پرداخته و نکاتی را جهت پیگیری توسط اتحادیه استان بیان کردند.
در ادامه جلسه کارگروه‌های تخصصی مسئولان متوسطه اول و متوسطه دوم برای تقویت سازماندهی انجمن‌ها در فصل زمستان برگزار گردید.
در کارگروه متوسطه اول تدابیری مانند کارگاه‌های تخصصی مسئولان هر گروه، تاسیس انجمن‌های بیشتر و میدان‌گشایی در فضای مدارس به تصویب رسید و در کارگروه متوسطه دوم آرایش جدید قرارگاهی به تصویب رسید و اولین برنامه بعد از امتحانات نوبت اول، تمرکز بر تشکیل ستادهای دهه فجر و تشویق انجمن‌ها به ارائه با کیفیت‌تر نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب عنوان شد.
 
تصاویر