95/10/14 - 14:51
شماره مطلب : 8009
امام جمعه شهر سنگر در دیدار با مسئول اتحادیه رشت؛

تربیت دانش‌آموز انقلابی سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است

امام جمعه شهر سنگر در دیدار با مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان رشت، گفت: سرمایه‌گذاری و تلاش جهت تربیت دانش‌آموزان تراز انقلاب اسلامی، سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان، مرتضی هاشمی‌نسب مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان رشت با امام جمعه شهرسنگر روز  سه‎شنبه 14 دیماه دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام و المسلمین تجدد امام جمعه شهر سنگر در این دیدار با اشاره به اینکه نتیجه کار فرهنگی در طول زمان مشخص می‌شود، گفت: افراط و تفریط در کار فرهنگی جایز نیست.
امام جمعه شهر سنگر با توصیه بر اینکه از اساتید حوزه روانشناسی و جامعه‌شناسی بهره ببرید و جلسات مشترکی داشته باشید،  تصریح کرد: سرمایه‌گذاری و تلاش جهت تربیت دانش‌آموزان تراز انقلاب اسلامی، سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است.
وی انگیزه‌بخشی در دانش‌آموز را عنصر مهم برشمرد و خاطر نشان کرد: سعی کنید انگیزه‌های انقلابی اسلامی را در دانش‌آموزان نهادینه کنید که در راستای انگیزه‌بخشی، تبیین الگوی سازنده برای جوانان اثربخش خواهد بود
امام جمعه سنگر در پایان بر حضور فعال انجمن اسلامی در مدارس شهر سنگر تاکید کرد.
شایان ذکر است مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان رشت در این دیدار گزارشی از فعالیت‌های اتحادیه این شهرستان را تشریح کرد.
گفتنی است دیدار با رئیس آموزش و پرورش شهر سنگر و گفتگو جهت راه‌اندازی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهر سنگر از دیگر برنامه‌های مسئول اتحادیه شهرستان رشت در شهر سنگر بود.
 
تصاویر