95/10/18 - 07:00
شماره مطلب : 8017

شماره بیست‌ودوم و بیست‌وسوم ماهنامه راه‌نما منتشر شد

ماهنامه راه‌نما که با رویکرد معرفتی و آموزشی برای مربیان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در سراسر کشور منتشر می‌شود، در شماره‌های جدید خود به مباحثی در حوزه تربیت، مهارت، تشکل و پرونده ویژه آزاداندیشی راهی به سوی نجات و شبکه‌های اجتماعی فرصت‌ها و تهدیدها پرداخته است.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، ماهنامه راه‌نما در شماره‌های‌‌ جدیدکه با رویکرد تربیتی‌، مهارتی به چاپ رسیده است به موضوعاتی از قبیل تشکیلات ایدئولوژیک و تشکیلات غیر ایدئولوژیک، نقش خانواده در آزاداندیشی، راهکارهایی برای مراقبت نوجوان از خود، مربی باید مربا باشد و آشنایی با بازی‌های تحت شبکه پرداخته است.
همچنین در بخش تربیت ماهنامه راه‌نما به مسائلی همچون چرا باید نماز خواند؟ خدا چه احتیاجی به نماز ما دارد؟ یک آیه یک نکته، کرامت؛ اولین اصل تربیت، ویژگی‌های یک مربی، چرا پدرو مادر من را درک نمی‌‎کنند؟ و یک سگ مرا به اینجا رساند! مورد بررسی قرار گرفته است.
این نشریه اگر چه با رویکرد معرفتی و آموزشی برای مربیان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان منتشر می‌شود، اما مقالات و مباحث عمومی مطرح شده در آن برای طیف وسیعی از فعالان عرصه تربیت و مربیان پرورشی قابل استفاده است.
لازم به ذکر است، ماهنامه «راه‌نما» به صاحب امتیازی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان منتشر می‌شود.