95/10/19 - 09:00
شماره مطلب : 8025
به همت معاونت خواهران اتحادیه استان سمنان؛

نشست هم‌اندیشی والدین دانش‌آموزان در اتحادیه سمنان برگزار شد (95/10/19)

نشست هم‌اندیشی مادران دانش‌آموزان انجمنی شهرستان سمنان به همت معاونت خواهران اتحادیه استان روز پنجشنبه شانزدهم دی‌ماه در حسینیه انصارالمهدی(عج) اتحادیه استان سمنان برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان سمنان، نشست هم‌اندیشی مادران دانش‌آموزان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به همت معاونت خواهران اتحادیه استان و با حضور سیادتی مسئول اتحادیه استان روز پنجشنبه شانزدهم دی‌ماه در حسینیه انصارالمهدی (عج) اتحادیه استان سمنان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه دغدغه‌های اصلی خانواده‌ها در خصوص فعالیت‌های فوق‌برنامه دانش‌آموزان در مدارس و خارج از مدارس مطرح و جهت حل مشکلات ناشی از این فعالیت‌ها راهکارهایی پیشنهاد  شد.
در ادامه جلسه سیادتی مسئول اتحادیه استان سمنان با بیان نکاتی از فرمایشات مقام‌معظم‌رهبری (مدظله) در دیدار با دانش‌آموزان انجمنی "بهاروصل" لزوم تقدم پرورش و تربیت بر آموزش و تعلم را یادآور شد و اظهار امیدواری کرد با همکاری والدین دانش‌آموزان با اتحادیه در آینده‌ای نزدیک بتوان شاهد رشد دانش آموزان نخبه و انقلابی بود که آینده نظام را رقم می‌زنند.
وی همچنین به برنامه‌های پیش‌روی اتحادیه اشاره و نقش والدین در پیش‌برد اهداف تربیتی اتحادیه را تشریح کرد. در پایان نیز سوالاتی در خصوص تربیت دینی و اهداف تربیتی اتحادیه مطرح و به آنان پاسخ داده شد.
 
 
تصاویر