95/10/20 - 07:01
شماره مطلب : 8031
رئیس آموزش و پرورش لنگرود؛

آمادگی لازم برای تقویت تشکل انقلابی اتحادیه وجود دارد

رئیس آموزش و پرورش لنگرود: از طرف آموزش و پرورش شهرستان آمادگی لازم برای تقویت مجموعه انقلابی اتحادیه وجود دارد، زیرا کار اتحادیه مقدس می‌باشد.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان، جمشید لاهوتی رئیس آموزش و پرورش شهرستان لنگرود در جلسه مشترکی که با حضور مسئول و کادر ستادی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان برگزار شد، گفت: حضور نوجوان در آموزش و پرورش یک سرمایه ارزشمند است که می‌بایست به نحو احسن از آن بهره برد.
لاهوتی در ادامه با اشاره به اینکه امانت بسیار بزرگی در اختیار آموزش و پرورش است، افزود: تمامی مجموعه‌های متصل به بدنه آموزش و پرورش باید این فرصت را غنیمت شمرده و بهره کافی و درستی را ببرند.
وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم تا تشکل‌های دانش‌آموزی مسئولیت و وظایف ما را کمتر کنند، تصریح کرد: هر مجموعه‌ای که با برنامه غنی و فعالانه به میدان بیاید، ما از آن استقبال و با تمام ظرفیت‌های موجود حمایت می‌کنیم.
رئیس آموزش و پرورش لنگرود در پایان با تأکید بر اینکه هر چقدر ارتباط مجموعه اتحادیه و آموزش و پرورش بیشتر گردد، در ادامه مسیر موفق‌تر خواهیم بود، عنوان کرد: از طرف آموزش و پرورش آمادگی لازم برای تقویت مجموعه انقلابی اتحادیه وجود دارد زیرا کار اتحادیه مقدس می‌باشد و با توجه به بیانات رهبری درخصوص این تشکل امین و متعهد، ما گوش به فرمان ولایت هستیم.
شایان ذکر است در این نشست، یاسر تقوی مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان
 ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های اتحادیه، تشکیل کمیته هماهنگی برای عملیاتی کردن توافق‌نامه فی مابین اتحادیه و آموزش و پرورش را در شهرستان تأکید کرد.
گفتنی است دیدار با دیدار با امام جمعه لنگرود، رئیس آموزش و پرورش اطاقور، زیارت بقعه‌ دوازده تن دهكده ملاط‌‌ رانكوه، و همچنین عیادت از دانش‌آموزان سانحه اردوی راهیان نور از دیگر برنامه‌های این سفر یکروزه کادر ستادی اتحادیه استان به لنگرود بود.
 
تصاویر