95/12/14 - 16:31
شماره مطلب : 8475
در جلسه کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان همدان؛

از دست‌اندرکاران مراسم ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت تقدیر به عمل آمد (95/12/14)

در جلسه کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان همدان از سرپرست اتحادیه همدان توسط معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان، جلسه کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان همدان روز شنبه چهاردهم اسفندماه در دفتر معاونت سیاسی امنیتی استانداری همدان برگزار شد.
در این جلسه ضمن اعلام برنامه‌های روز بزرگداشت شهدا و همچنین گزارش عملکرد کمیته ایثار و شهادت در سال۹۵، از دست‌اندرکاران مراسم ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت تقدیر به عمل آمد.
در این جلسه از مجتبی عباسی سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان همدان نیز تقدیر شد.
گفتنی است مراسم ششمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت ۲۰بهمن‌ماه ۱۳۹۵ در حسینیه امام خمینی (ره) همدان برگزار شد و از تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب‌های دختر شینا و گلستان یازدهم نوشته بهناز ضرابی‌زاده و کتاب‌های وقتی مهتاب گم شد و آب هرگز نمی‌میرد نوشته حمید حسام رونمایی شد.
در قسمتی از این تقدیرنامه آمده است؛ موجودیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون فداکاری‌های عزیزانی است که با ایثار و از خودگذشتگی، ماندگاری و بالندگی این شجره طیبه را تضمین نمودند.
بی‌تردید اقدامات ارزشمند و خداپسندانه جنابعالی در برپایی و برگزاری مراسم پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت با رونمایی از تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب‌های دختر شینا، وقتی مهتاب گم شد، گلستان یازدهم و آب هرگز نمی‌میرد قابل تحسین است. بر خود لازم می‌دانم از مجموعه تلاش‌ها و زحمات بی‌شائبه آن برادر گرامی صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و سلامت، سعادت و توفیق روزافزون را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.