95/12/18 - 20:39
شماره مطلب : 8506

نشست اعضاء قرارگاه ملی پسران در مجتمع امام خمینی(ره) تهران آغاز به کار کرد

نشست اعضاء قرارگاه ملی پسران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان صبح امروز چهارشنبه هجدهم اسفندماه در مجتمع فرهنگی ورزشی امام خمینی(ره) تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، نشست اعضاء قرارگاه ملی پسران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با حضور حجت الاسلام و المسلمین آقایی قائم‌مقام نماینده مقام معظم رهبری و حامد علامتی دبیرکل اتحادیه صبح امروز در مجتمع فرهنگی ورزشی امام خمینی(ره) تهران آغاز به کار کرد.
مسعود زین‌العابدین معاون فرهنگی تربیتی برادران بیان داشت؛ با توجه به اهمیت موضوع تربیت سیاسی اجتماعی دانش‌آموزان، رویکرد کلی نشست فصل زمستان اعضاء قرارگاه ملی پسران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به این موضوع اختصاص یافته است و دانش‌آموزان عضو قرارگاه ملی در کنار سایر برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و تشکیلاتی، با حضور اساتید و کارشناسان این حوزه به بررسی مسائل مرتبط خواهند پرداخت.
وی در ادامه افزود: در این نشست اعضای قرارگاه ملی از بیانات حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه بهره‌مند خواهند شد.
از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این نشست می‌توان به برگزاری کارگاه مهارتی با موضوع آمادگی برای امتحانات نهایی با حضور جعفری، بازدید از موزه علم و فناوری، برگزاری کارگروه‌های تخصصی با حضور مربیان قرارگاه ملی، جلسه بررسی وضعیت فعالیت‌های پرورشی مدارس و مطالبه‌گری دانش‌آموزان در این حوزه، با حضور مهدی فیض معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، برگزاری صحن علنی با حضور ملکی رئیس شورای مرکزی اتحادیه، برگزاری هیئت انصارالمهدی(عج) و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین نوری رئیس دفتر نماینده مقام معظم رهبری، و همچنین برگزاری اختتامیه با حضور و سخنرانی دبیرکل اتحادیه اشاره کرد.