96/1/19 - 11:51
شماره مطلب : 8615
طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه

مسئول اتحادیه استان آذربایجان‌‌شرقی منصوب شد

طی حکمی از سوی حامدعلامتی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان،‌ محسن محمدزاده به سمت مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان آذربایجان‌‌شرقی منصوب شد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، متن حکم انتصاب محسن محمدزاده به شرح زیر می‌باشد:
برادر ارجمند جناب آقای محسن محمدزاده
سلام علیکم؛
انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، مراکز تجمع مومنانه‌ی زبدگانی است که خود را مخاطب ندای وحیانی "یا ایَّهاَ الذَّینَ ءامَنوا" یافته‌اند و با درک عمیق از مفهوم "یُجاهِدونَ فی سَبیلِ الله"، حضور در تشکیلاتی مبتنی بر تقوای فردی و جمعی را به عنوان راهِ دستیابی به چکادِ فلاح و رستگاری برگزیده‌اند. راهی متبرک به قدوم هزاران شهید دانش‌آموزی که با اشاره‌ی ولی و راهبر خود، رفتند تا رسیدند.
پشتیبانی ستادی از چنین تشکلی، افتخاری بزرگ و فرصتی مغتنم است که به‌ مربیِ عامل، خلاق و مبتکری نیاز دارد که بر دل‌ها مدیریت نماید و به پشتوانه‌ی دو ویژگی بارز قلیل‌المئونه و کثیرالمعونه بودن، با سرمایه‌ی بی‌بدیلِ شناختِ عمیق از میل و نیاز و مصلحتِ مخاطب، به خدمت خالصانه و توأم با شرح‌صدر و شکیبایی بپردازد.
نظر به تعهد جنابعالی برای نقش‌آفرینی در میدان موصوف، که بهترین گزینه را برای سپردن امانتی گرانسنگ، پیش‌رو قرار داده است، با توکل به خدای متعال و توسل به ائمه‌ی معصومین (علیهم السلام) جنابعالی را برای مدت دو سال به‌عنوان مسئول اتحادیه‌ انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان آذربایجان‌‌شرقی منصوب می‌نمایم.
انتظار می‌رود با رویکرد تقویت ظرفیت کارشناسی در استان، استفاده از قدرت الگوسازی به‌عنوان بهترین روش تبلیغی و ترویجی، توسعه‌ی برنامه‌سازی خلاقانه ذیل برنامه‌های محوری، تقویت قرارگاه‌های جنبش دانش‌آموزی و اعتلای نظام ارتباطات درون و برون تشکیلاتی را مورد توجه قرار دهید.
همچنین مقتضی است علاوه بر سهم عمومی، سهم اختصاصی استان خود را از راهبردهای مصوب شورای‌مرکزی و بندهای سوم، چهارم، ششم، هفتم و نهم حکم ابلاغی نماینده معزز رهبر فرزانه انقلاب به دبیرکل را احصاء نموده و در قالب برنامه‌ی استانی تدوین و ارائه فرمایید.
عزت، سلامتی و سربلندی جنابعالی را در مقابل امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) آرزو دارم.