96/1/27 - 08:50
شماره مطلب : 8652

برگزاری هفتمین نشست شورای هماهنگی تشکل‌های دانش‌آموزی خراسان‌جنوبی (96/01/27)

هفتمین نشست شوارای هماهنگی تشکل‌های دانش‌آموزی به میزبانی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان خراسان‌جنوبی، هفتمین نشست شوارای هماهنگی تشکل‌های دانش‌آموزی با حضور دانش‌آموزان عضو تشکل‌های دانش‌آموزی مدارس استان به میزبانی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی برگزار شد.
در این نشست پس از پیگیری‌های مصوبات جلسات قبل، مسئولان هر تشکل برنامه‌های خود در زمینه امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر را ارائه کردند و نمایندگان دانش‌آموز هر تشکل ضمن بیان نقطه نظرات و انتظارات خود از معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خواستار تعامل، همکاری و هماهنگی بیشتر مدیران و کادرمدارس با تشکل‌های خود شدند.
معاونت فرهنگی ‌تربیتی اتحادیه خراسان جنوبی نیز ضمن تاکید بر برگزاری خیمه‌های معرفت در سطح متوسطه اول و قرارگاه‌های فرهنگی در سطح متوسطه دوم به طرح درس‌های موضوعی و برنامه‌های قرآنی در آینده اشاره کرد و افزود: استفاده از ظرفیت حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه در باب تفسیر و شرح صحیفه سجادیه فرصت مناسبی در کنار فعالیت‌های قرآنی به شمار می‌رود. 
وی همچنین به برنامه‌های مانند به احترام معلم برپا ویژه گرامیداشت مقام معلم، جنبش انتخاباتی بصیرت، لشکر شن‌ها و برنامه‌های ماه مبارک رمضان نیز اشاره کرد.