96/1/27 - 13:21
شماره مطلب : 8667
نماینده ولی‌فقیه در جمع کادر و مربیان اتحادیه البرز؛

افراد فعال در عرصه انتخابات، به بیان شاخصه‌ها و ملاک‌های انتخاب اصلح بپردازند (96/01/27)

نماینده ولی‌فقیه در جمع کادر و مربیان اتحادیه البرز گفت؛ گویندگان و فعالان در عرصه انتخابات، بدون درگیر شدن در فضاسازی‌ها و بدون ذکر نام افراد و گروه‌ها، به بیان ملاک‌ها و شاخصه‌های اصلح در بیان رهبر انقلاب و دیدگاه‌های امام (ره) بپردازند.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان البرز، کادر و مربیان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان البرز روز شنبه بیست و ششم فروردین‌ماه 96 با نماینده ولی‌فقیه در استان البرز دیدار و گفتگو کردند.
آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی، با گرامیداشت ایام مبارک ماه رجب، بیان داشت: باید ایام باقی‌مانده این ماه را غنیمت شمرد که استغفار در این ماه، امان‌نامه‌ی امت از عذاب الهی است.
وی اظهار داشت: فرد مؤمن باید مدیریت زمان داشته و برای هرلحظه خود برنامه‌ریزی کرده و لحظه‌ای را به‌غفلت نگذراند؛ درعین‌حال که دشمنان با همت بالا و بلاوقفه در حال مقابله با اسلام و مسلمین هستند.
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: امیرالمؤمنین (علیه السلام) در بیانی می‌فرمایند “ما مِن حرکهٍ إلاّ وأنت محتاجٌ فیها إلى معرفه”، یعنی هیچ حرکت و برنامه‌ریزی بدون معرفت و شناخت حاصل نمی‌گردد؛ مربیان این مجموعه نیز باید از تقویت فکری و معنوی خود غافل نشده و در عین همت عالی و چشم‌انداز بلند، با در نظر گرفتن ظرفیت‌ها و توانایی‌ها، به شکل مرحله ‌به ‌مرحله و قابل ‌دستیابی برنامه‌ریزی کنند.
وی تأکید کرد: کارها باید به شکل ساختاری و متمرکز باشند و در برنامه‌ها اولویت‌ها را در نظر داشت؛ در غیر این صورت هرچقدر هم فعالیت شود، نتیجه‌ی مطلوبی حاصل نخواهد شد.
امام‌جمعه کرج با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخابات ریاست جمهوری و تشدید فعالیت‌های انتخاباتی، بیان داشت: بعضی ثبت‌نام‌ها و موضع‌گیری‌ها، نشان‌دهنده‌ی فعالیت جریاناتی در پس پرده است که قصد دارند هزینه‌هایی برای نظام و کشور ایجاد نمایند.
وی یادآور شد: طبق قاعده، فتنه‌ها همچون امتحاناتی هستند که پس از قبولی در هرکدام، مرحله‌ی بالاتری در پیش روی قرار داده می‌شود، لذا آزمون انتخابات ۹۶، در سطح ۸۸ یا ۷۸ نبوده و سخت‌تر است، به‌طوری‌که ممکن است اخص الخواص را نیز در بربگیرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز اظهار داشت: بررسی صدق و کذب سخنان و خطوط فکری در قضایای قبلی آسان‌تر بود ولی در شرایط کنونی می‌بینیم که دشمنان نیز، منافقانه دم از ولایت‌مداری می‌زنند و در عین اینکه ادعای انقلابی‌گری و بصیرت دارند، دقیقاً برخلاف نظرات ولی‌فقیه عمل می‌کنند.
آیت‌الله حسینی همدانی خاطرنشان ساخت: در این فضا مردم و نیروهای انقلابی باید بصیر و هشیار بوده و حرکت‌ها و موضع‌گیری‌ها را به‌خوبی رصد کنند تا دچار انحراف و خطا نشوند.
وی تصریح کرد: گویندگان و فعالان در عرصه انتخابات، بدون درگیر شدن در فضاسازی‌ها و بدون ذکر نام افراد و گروه‌ها، به بیان ملاک‌ها و شاخصه‌های اصلح در بیان رهبر انقلاب و دیدگاه‌های امام (ره) بپردازند.
 
تصاویر