96/1/27 - 16:05
شماره مطلب : 8670
در راستای تحقق شعار سال و عملیاتی نمودن تفاهم‌نامه اتحادیه و سازمان فنی حرفه‌ای کشور

نشست دبیرکل اتحادیه با قائم‌مقام سازمان فنی حرفه‌ای کشور برگزار شد

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در راستای تحقق شعار سال و عملیاتی نمودن تفاهم‌نامه اتحادیه و سازمان فنی حرفه‌ای، همچنین افزایش و ارتقا توانمندی‌ها و مهارت‌های اعضا انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با قائم‌مقام سازمان فنی و حرفه‌ای کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حامدعلامتی در دیدار با رحمتی قائم مقامسازمان فنی و حرفه‌ای کشور توسعه سطح همکاری‌ها را در این دو سازمان خواستار شد و تقویت کارآفرینی در میان دانش‌آموزان و مهارت‌افزایی نسل جدید را ضروری دانست.
وی گفت: اتحادیه و سازمان فنی حرفه‌ای می‌توانند با ظرفیت‌هایی که در این راستا وجود دارد باعث تحقق شعار سال و مهارت‌آموزی در بین نسلجوان و علی‌الخصوص اعضای هیئت مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و موجب زمینه‌سازی تولید و اشتغال در آینده گردد.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ضمن تاکید بر تحقق هر چه سریعتر مفاد این تفاهم‌نامه گفت: کمیته راهبردیدر اسرع وقت جهت برنامه‌ریزی و عملیاتی نمودن برنامه‌های لازم جهت مهارت‌آموزی به اعضای دانش‌آموزان در فصل تابستان تشکیل شود.
قائم مقام سازمان فنی حرفه‌ای کشور گفت: هدف ما این است که با استفاده از ظرفیت‌های مشترک این دو بخش، آموزش‌های مهارتیدانش‌آموزان را در شاخه فنی و حرفه‌ای برای تربیت نیروی انسانی مورد نیاز بخش صنعت، خدمات و کارآفرینی در بخش‌های مختلف برنامه‌ریزی و اجرا کنیم.
لازم به ذکر است در پایان جلسه مقرر شد کمیته‌ای با حضور سازمان فنی و حرفه‌ای و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان جهت عملیاتی شدن مفاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک تشکیل شود.
 
تصاویر