96/1/29 - 16:39
شماره مطلب : 8686
دبیرکل اتحادیه درجلسه شورای معاونین تاکید کرد:

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان طبق روال گذشته در انتخابات از هیچ کاندیدایی حمایت مستقیم نخواهد کرد

یکصدو هشتاد و نهمین جلسه شورای معاونین اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با محوریت بر موضوعات انتخابات سال 96 برگزار شد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، یکصد و هشتادونهمین جلسه شورای معاونین اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان روز دوشنبه بیست و هشتم فروردین برگزار شد.
در این جلسه دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: اکنون که در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر هستیم رعایت نکاتی برای همه اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ضروری است. 
وی گفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در انتخابات از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کند و تمامی همت و تلاش خود را برای حضور پرشور و حداکثری مردم انجام خواهد داد.
علامتی خاطر نشان کرد: اگر شاهد حضور مردم در انتخابات ۹۶ محکم‌تر از گذشته باشیم این نمایش اقتدار زمینه بعیت مجدد مردم با نظام و حاکمیت اسلامی را در عرصه انتخابات فراهم می‌کند.
وی گفت: مسئولان دفترمرکزی، کارشناسان، مدیران و مسئولان استان‌ها و تمام رده‌های تشکیلاتی اجازه شرکت و فعالیت در ستادهای انتخاباتی هیچ یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر را ندارند و در صورت مشاهده و گزارش  شدیدا برخورد تشکیلاتی خواهد شد. 
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: هدف ما این است که مجموعه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و سایر افراد به مرحله‌ای از بصیرت برسند که فرد اصلح را با توجه به معیارهای مقام معظم رهبری انتخاب کنند و دریابند که اصلح چه کسی است.