96/5/10 - 15:00
شماره مطلب : 9338

خادمان حرم رضوی به همت اتحادیه اردبیل وارد اردبیل شدند (96/05/10)

خادمان حرم رضوی به همت اتحادیه اردبیل وارد استان اردبیل شدند تا برنامه‌های مختلفی در سطح استان با حضور چهار نفر از خادمین امام رضا(ع) برگزار شود.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان اردبیل، با همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان اردبیل خادمان حرم رضوی امروز وارد اردبیل شدند تا برنامه‌های مختلف در سطح استان با حضور چهار نفر از خادمین امام رضا(ع) برگزار شود.
محسن امینی مسئول اتحادیه استان اردبیل بیان کرد: خادمان آستان قدس رضوی که حامل پرچم گنبد مطهر امام رضا(ع) هستند برای  برگزاری سلسله جشن‌های زیر سایه خورشید با هدف ایجاد شور و نشاط و شعور رضوی به استان اردبیل سفر کرده‌اند تا زمینه برای تقویت شعائر و ارتقای ارزش‌های معنوی و الهی هر چه بیشتر در اردبیل فراهم شود.
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان اردبیل با تشریح برنامه‌های کاروان خدام حرم رضوی(ع) در استان اردبیل گفت: دیدار با زندانیان، دیدار با بیماران، دیدار با اقشار مختلف مردم، حضور در هیئت‌های متعدد شهری و حضور در شهرستان‌های پارس‌آباد، اصلاندوز و هیر از جمله برنامه‌های خادمان رضوی در اردبیل است.
امینی دیدار با علما، دیدار با استاندار و مسئولان استانی، حضور در نماز جمعه اردبیل، دیدار با دانش‌آموزان پسر و دختر و حضور در مراکز خیریه را از دیگر برنامه‌ها برشمرد و افزود: حضور خادمان حرم رضوی در اردبیل به میزانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بوده است.
وی حضور خادمان رضوی در اردبیل را فرصتی برای اعتلای فرهنگ رضوی و مفاهیم ارزشی در ارتباط با زندگی و سیره و سلوک امام رضا(ع) و تبیین آنها دانست و تصریح کرد: حضور خادمان رضوی در اردبیل و اجرای برنامه زیر سایه خورشید با حمایت امام جمعه اردبیل همزمان با دهه کرامت انجام می‌شود.
 
تصاویر