96/6/4 - 11:25
شماره مطلب : 9524

دیدار دبیرکل اتحادیه با مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان‌رضوی

دبیرکل اتحادیه روز چهارشنبه یکم شهریورماه با مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان‌رضوی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حامدعلامتی دبیرکل اتحادیه روز چهارشنبه یکم شهریورماه ۱۳۹۶ در سفر به مشهد مقدس با کاظمی مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان‌رضوی دیدار و گفتگو کرد.
دبیرکل اتحادیه در این دیدار ضمن تشریح برنامه‌ها و اولویت‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از اتحادیه استان خراسان‌رضوی به عنوان یکی از موفق‌ترین استان‌ها یاد کرد.
وی ظرفیت اردوگاه اردوبهشت را یکی از ظرفیت‌های مناسب برای استفاده برنامه‌های فرهنگی و تربیتی دانست و از اهتمام اتحادیه برای تجهیز و ارتقاء این مجموعه خبر داد.
موسسه علمی آینده‌سازان نیز یکی دیگر از محورهای سخنان دبیرکل اتحادیه بود و به تشریح برنامه‌ریزی کارشناسی و تحولات اساسی صورت گرفته در ساختار و برنامه‌های این موسسه پرداخت و از آمادگی موسسه علمی آینده‌سازان برای همکاری گسترده با آموزش و پرورش خراسان‌رضوی خبر داد.
وی همچنین از مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌رضوی نیز دعوت کرد تا در اولین فرصت از موسسه علمی آینده‌سازان بازدید نماید.
کاظمی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌رضوی نیز در این دیدار به نقش موثر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در تربیت نسل انقلابی و آینده کشور اشاره کرده و تاکید کرد: آموزش و پرورش خراسان‌رضوی نیز آمادگی دارد تا حداکثر همکاری را با برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، ارتقاء اردوگاه اردوبهشت و موسسه علمی آینده‌سازان داشته باشد.
شایان ذکر است در این جلسه حوائجی مسئول اتحادیه خراسان‌رضوی، شادکام معاونت هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان و صالحی قائم مقام اتحادیه استان نیز حضور داشتند.
 
تصاویر