96/6/11 - 13:23
شماره مطلب : 9572

نتایج داوری نهمین دوره جشنواره مداد کم‌رنگ برادران اعلام شد

نتایج نهمین دوره جشنواره مداد کمرنگ پس از داوری توسط دبیرخانه جشنواره که اتحادیه استان خراسان‌جنوبی مسئولیت آن را برعهده داشت، اعلام شد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموران، نهمین دوره جشنواره نشریات دانش‌آموزی، مداد کم‌رنگ در بخش پسران و در دو مرحله قرارگاهی و مدرسه‌ای به صورت مجزا داوری شد.
جشنواره دانش‌آموزی مداد کمرنگ در 4 قالب مجلد، الکترونیک، تک برگی، دیواری و بخش ویژه با موضوعات استکبارستیزی، سبک زندگی ایرانی اسلامی و اقتصاد مقاومتی برگزار شد.
اسامی برگزیدگان نهمین جشنواره مداد کم‌رنگ در بخش پسران در ذیل قابل مشاهده است.

سطح

رتبه

نام و نام خانوادگی

سمت

استان

اینفوگرافیگ

اول

مهدی رضایی

مدیر مسئول

کرمان/کرمان

سوم

امیرحسین لطفی ثابت

مدیر مسئول

قم/قم

پوستر

اول

جواد نوری

مدیر مسئول

گلستان/گرگان

شعر

اول

علیرضا اکرامی فر

مدیر مسئول

خراسان شمالی

دوم

حمید طاهری

مدیر مسئول

قم

سوم

محمد عندلیب اردکانی

مدیر مسئول

یزد

سرمقاله و یادداشت

اول

محمدصادق بامدادی تنها

مدیر مسئول

چهارمحال و بختیاری/لردگان

دوم

سید محمدحسین موسوی

مدیر مسئول

یزد/اردکان

کاریکاتور

اول

محمدمهدی زندی گوهرریزی

مدیر مسئول

کرمان/کرمان

مقاله

دوم

محمدحسین عاملی

مدیر مسئول

قزوین/بویین زهرا

سوم

مهرشاد سیدمطایی

مدیر مسئول

اردبیل/اردبیل

بروشور

اول

علی ریاحی

مدیر مسئول

چهارمحال و بختیاری/شهرکرد

پویا صالحی

هیئت تحریریه

مهدی رفیعی

هیئت تحریریه

محمدحسن بیگی

هیئت تحریریه

دوم

جواد صفری

مدیر مسئول

همدان/همدان

محمدپارسا نبیئی

هیئت تحریریه

امیررضا ترکمانیان

هیئت تحریریه

محمدمهدی ترکمان

هیئت تحریریه

سوم

محمد زمانی

مدیر مسئول

فارس/شیراز

حمیدرضا چاره

هیئت تحریریه

امیررضا درویشی

هیئت تحریریه

محمدمهدی مقصودی

هیئت تحریریه

پادکست

اول

سجاد نوری

مدیر مسئول

گلستان/گرگان

محمدمهدی مصدق

هیئت تحریریه

نیما مقصودلو

هیئت تحریریه

دوم

محمدمهدی حسینی

مدیر مسئول

چهارمحال و بختیاری/لردگان

خیراله شهبازی

سردبیر

حسین حسنی

هیئت تحریریه

قاسم آلبا

هیئت تحریریه

تک برگی

اول

محمد حسن احمدی

مدیر مسئول

گلستان/گرگان

جواد نوری

هیئت تحریریه

ابوالفضل محکمی

هیئت تحریریه

یاسین میرزایی

هیئت تحریریه

دوم

علی ریاحی

مدیر مسئول

چهارمحال و بختیاری/شهرکرد

مهدی رفیعی

سردبیر

پویا صالحی

هیئت تحریریه

محمدحسن بیگی

هیئت تحریریه

سوم

جواد صفری

مدیر مسئول

همدان/همدان

امیررضا ترکمانیان

هیئت تحریریه

محمدپارسا نبیئی

هیئت تحریریه

محمدمهدی ترکمان

هیئت تحریریه

نرم افزار موبایل

اول

محمدمهدی ذبیح

مدیر مسئول

قم/قم

سید حمید وکیلی

هیئت تحریریه

علی شاهسواری

هیئت تحریریه

سید محمدباقر حسینی موحد

هیئت تحریریه

دوم

علی ریاحی

مدیر مسئول

چهارمحال و بختیاری/شهرکرد

پویا صالحی

سردبیر

مهدی رفیعی

هیئت تحریریه

محمدحسن بیگی

هیئت تحریریه

سوم

مهدی سورگی

مدیر مسئول

خراسان جنوبی/بیرجند

مسلم شاعفی

هیئت تحریریه

علی نخعی

هیئت تحریریه

مهدی یوسفی فر

هیئت تحریریه

نشریه دیواری

اول

امیر رشیدی

مدیر مسئول

کرمان/کرمان

علیرضا سیلانی

سردبیر

محمدمهدی بوستان

هیئت تحریریه

احسان مکاری

هیئت تحریریه

محمد فلاحیان

هیئت تحریریه

دوم

پویا رهزادی

مدیر مسئول

کهگیلویه و بویراحمد/بویراحمد

حسین زمانی

سردبیر

علی نوری

هیئت تحریریه

فرشید قاسمی

هیئت تحریریه

سوم

رضا خداخواه

مدیر مسئول

خراسان شمالی/اسفراین

امیرحسین سیدنژاد

سردبیر

علی رضایی

هیئت تحریریه

سجاد رحیمی کیکانلو

هیئت تحریریه

امین الهی

هیئت تحریریه

نشریه مجلد

اول

سیدعلی نجفی

مدیر مسئول

لرستان/خرم آباد

شایان بیرانوند

سردبیر

محمد آقایی پور

هیئت تحریریه

سید حسن موسوی فر

هیئت تحریریه

سید حسین گندابی

هیئت تحریریه

دوم

سجاد قربانی پور

مدیر مسئول

خراسان رضوی/مشهد

علی نجف نجفی

هیئت تحریریه

مویزی ثانی

هیئت تحریریه

سوم

محمد اعتمادی

مدیر مسئول

خراسان رضوی/مشهد

علی شهبازی

هیئت تحریریه

محمد مهرابیان

هیئت تحریریه

سجاد جلالی

هیئت تحریریه

بخش ویژه

اول

محمدحسین صادقی

مسئول

قم/قم

دوم

محمدمهدی پیروی

مسئول

هرمزگان/رودان

سوم

سجاد فرید

مسئول

سمنان/سمنان