96/6/11 - 13:40
شماره مطلب : 9573

نتایج داوری پنجمین دوره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب برادران اعلام شد

فهرست کامل منتخبان پنجمین دوره نمایشگاه مدرسه انقلاب در سال تحصیلی 96-95 در دو بخش شهرستان‌ها و مراکز استان‌ها در بخش پسران اعلام شد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، پنجمین دوره نمایشگاه‌های دانش‌آموزی مدرسه انقلاب پس از مرحله داوری و ارزیابی به کار خود پایان داد و نتایج داوری این دوره از جشنواره اعلام شد.
دبیرخانه پنجمین دوره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب به عهده اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کرمان بود که پس از دریافت گزارش‌های استانی، مراحل ارزیابی، گزارش‌گیری و داوری انجام توسط این استان انجام گرفته و رتبه‌های برتر مشخص شدند.

 

سطح

رتبه

نام و نام خانوادگی

سمت

استان

مرکز استان

اول (مشترک)

مهدی اسمعیلی نژاد

مسئول انجمن

کرمان/کرمان

مهدی رضایی

هیئت مرکزی

علیرضا یعقوبی

محمد اسماعیلی

مربی

عباس حضرتی

مدیر مدرسه

علیرضا سعیدی

معاون پرورشی

اول (مشترک)

امیرحسین رضائیان

مسئول انجمن

همدان/همدان

سید محسن حسنی

هیئت مرکزی

علی رحیمی

امیرحسین‌بابائیان–حجت‌الاسلام گشری

مربی

علیرضا شیری

مدیر مدرسه

حسین نعمتی

معاون پرورشی

دوم

جعفر دائمی مژدهی

مسئول انجمن

گیلان/رشت

محمد صفایی

هیئت مرکزی

امیرحسین عبرتی

مرتضی هاشمی نسب

مربی

شهرام وارسته طارهسری

مدیر مدرسه

اسداله سلیمانی

معاون پرورشی

شهرستان

اول

مصطفی مومن

مسئول انجمن

خراسان‌جنوبی/نهبندان

سجاد بخشی

هیئت مرکزی

میلاد نور محمدی

هادی محمدی

مربی

رضا نیک بخت

مدیر مدرسه

محمد رضا یوسفی

معاون پرورشی

دوم

حسن احمدی

مسئول انجمن

گیلان/صومعه‌سرا

مهدی خدابنده

هیئت مرکزی

محراب احمدی

محمد حقی

مربی

علی آقایی

مدیر مدرسه

بیداریان

معاون پرورشی

اول

(استمرار‌موفقیت)

محمد مهدی پیروی

مسئول انجمن

هرمزگان/رودان

امیرحسین حسین زاده

هیئت مرکزی

محمد جواد نجفی

محمد قاسمی

مربی

محمد جعفرزمانی

مدیر مدرسه

جواد خرمی

معاون پرورشی

دوم

(استمرار‌موفقیت)

سید عماد حسینی فرد

مسئول انجمن

کرمان/رفسنجان

امیر محمد کرکمندی

هیئت مرکزی

محمد حسین جعفری

محمد طحان زاده

مربی

سید محمد حسینی

مدیر مدرسه

سید علی حسینی نژاد

معاون پرورشی

بهترین ستاد پشتیبانی

برتر

علی صفدری

مسئول استان

کرمانشاه/کرمانشاه

میثم محمدی

معاون برادران

بخش ویژه (سرود)

اول

امیرمحمد موسوی

مسئول گروه

سمنان/سمنان

سید امیرحسین عمویی

عضو گروه

سینا ادیب

محمد ترحمی

سید مهدی امیرفخری

سروش نصیری زرندی

محمد علی بندری

سرمد خالصی دوست

محمد شاطری

محمد امین ذولفقارخانی

محمد بهرامی

علی نیک نام

محمد امین متقی نسب

ایمان همتیان

حسین زمانی پور

مهدی شوقانی

محمد مهدی کرم الدین

محمد هادی خرازیان

ناصر درخشانی

امیرحسین گلچین

محمد رضا عرب پور

مربی

مهدی خیر خواه

مدیر مدرسه

عباسعلی صفی نژاد

معاون پرورشی