96/6/12 - 07:50
شماره مطلب : 9579

نتایج داوری پنجمین دوره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب خواهران اعلام شد

فهرست کامل منتخبان پنجمین دوره نمایشگاه مدرسه انقلاب در سال تحصیلی 96-95 در دو بخش شهرستان‌ها و مراکز استان‌ها در بخش دختران اعلام شد.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، پنجمین دوره نمایشگاه‌های دانش‌آموزی مدرسه انقلاب پس از مرحله داوری و ارزیابی به کار خود پایان داد و نتایج داوری این دوره از جشنواره اعلام شد.
دبیرخانه پنجمین دوره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب به عهده اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کرمان بود که پس از دریافت گزارش‌های استانی، مراحل ارزیابی، گزارش‌گیری و داوری انجام توسط این استان انجام گرفته و رتبه‌های برتر مشخص شدند.

سطح

رتبه

نام و نام خانوادگی

سمت

مدرسه

استان

بخش ویژه

اول

سعیده حسین زاده

مدیر مسئول

مکتب‌الزهرا(س)

هرمزگان/رودان

مرکز استان

اول

زهرا اویسی

مسئول انجمن

حضرت فاطمه‌الزهرا س

قم/قم

اول

زهرا ورزشی

هیئت مرکزی

اول

زهرا رمضانی

هیئت مرکزی

اول

حمزه جبلی

مدیر مدرسه

اول

حکیمه کیکاووسی

معاون پرورشی

اول

خانم کاکاوند

مربی قرارگاه

دوم

ریحانه شمس الدین سعید

مسئول انجمن

دکتر حسابی

کرمان/کرمان

دوم

فاطمه خلیلی

هیئت مرکزی

دوم

آیدا رضاخانی

هیئت مرکزی

دوم

افسانه نکوآمال

مدیر مدرسه

دوم

لیلا سلطانی نژاد

معاون پرورشی

دوم

فهیمه اثنی عشر

مربی قرارگاه

دوم

فائزه سورنی

مسئول انجمن

علوم معارف صدرا

کرمانشاه/کرمانشاه

دوم

فائزه لرستانی جوان

هیئت مرکزی

دوم

دریا اسماعیلی

هیئت مرکزی

دوم

نرگس شهلابی

مدیر مدرسه

دوم

ندا رضایی

معاون پرورشی

شهرستانها

اول

فاطمه آزادی

مسئول انجمن

حضرت زینب

هرمزگان/رودان

اول

ام البنین حسن زاده

هیئت مرکزی

اول

مهلا سهدابی

هیئت مرکزی

اول

زهرا مهترپور

مدیر مدرسه

اول

نرگس احمدی

معاون پرورشی

اول

نساء جعفری

مربی قرارگاه

دوم

فاطمه زهرا پاکدامن

مسئول انجمن

استعدادهای درخشان  فرزانگان

خراسان جنوبی/قائنات

دوم

معصومه ملکوتی

هیئت مرکزی

دوم

مریم سالخورده

هیئت مرکزی

دوم

زهرا کوره گر

مدیر مدرسه

دوم

نرجس کلانتری

معاون پرورشی

دوم

سمیه دلارام

مربی قرارگاه

بهترین ستاد پشتیبانی

برتر

سرکار خانم نوری تبار

معاون خواهر

 

کرمانشاه/کرمانشاه

بخش ویژه (سرود)

برتر

فائزه سورنی

مسئول انجمن

علوم معارف صدرا

کرمانشاه/کرمانشاه

برتر

فاطمه وهابی

مسئول گروه سرود

برتر

کوثر قیطاسیان

گروه سرود

برتر

فائزه موسوی

گروه سرود

برتر

حسنا ناصری

گروه سرود

برتر

زهرا خسروی

گروه سرود

برتر

فاطمه نفری

گروه سرود

برتر

محیا کرمی

گروه سرود

برتر

روژین کاملی

گروه سرود

برتر

نیلوفر چراغی

گروه سرود

برتر

فاطمه رحیمی

گروه سرود

برتر

نوشین یوسفی

گروه سرود

برتر

زهرا مرادی

گروه سرود

برتر

هلیا پورجباری

گروه سرود

برتر

فائزه لرستانی جوان

گروه سرود

برتر

فاطمه آقایی

گروه سرود

برتر

یاسمن حیدریان

گروه سرود

برتر

فاطمه ناصری

گروه سرود

برتر

محدثه فضلانی

گروه سرود

برتر

مدیر مدرسه

نرگس شهلابی

برتر

معاون پرورشی

ندا رضایی

برتر

مربی قرارگاه

انتظار احمدی