96/6/13 - 13:01
شماره مطلب : 9591
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه در جمع دانش‌آموزان انجمن اسلامی

دانش‌آموزان باید با سبک زندگی اسلامی رشد و نمو پیدا کنند (96/06/13)

نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان کرمانشاه در دیدار با دانش‌آموزان انجمن اسلامی کرمانشاه گفت: دوران نوجوانی دوران بسیار مهم و سرشار از استعداد و توانایی است و دانش‌آموزان ما باید با فضای علم و دانش و سبک زندگی اسلامی رشد و نمو پیدا کنند.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کرمانشاه، آیت‌الله علماء نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان کرمانشاه روز سه‌شنبه در دیدار با دانش‌آموزان عضو انجمن اسلامی مدارس شهر کرمانشاه گفت: مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) همواره بر کسب علم و آگاهی و بصیرت‌افزایی تاکید دارند و همه ما وظیفه داریم زمان و موقعیت خود را بشناسیم و همواره آماده مقابله با تهاجم دشمن باشیم.
وی افزود: علم و دانش برای انسان قدرت و توانایی می‌آورد و شما آینده‌سازان این مملکت باید با کسب علم و دانش و به کارگیری آن در زمینه‌های مختلف بر اقتدار کشور بیافزایید.
وی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) علم و آگاهی را از متن اسلام و قرآن استخراج کرد و با تفکر اسلامی و پشتوانه اسلام در مقابل ابرقدرت‌های جهان ایستاد و انقلاب شکوهمند اسلامی را به پیروزی رساند.
آیت الله علماء ضمن تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر علیه‌السلام گفت: مهمترین کار امام باقر (علیه السلام) کار فرهنگی و بصیرت‌افزایی در بین مردم بود و باید زندگی این امام همام را الگوی خود قرار دهیم که در عمر با برکت خود شاگردان فراوانی را تربیت کرد و بیش از ۳۰ هزار حدیث و روایت از ایشان نقل شده است.
 
تصاویر