96/6/17 - 01:44
شماره مطلب : 9608

دیدار سرپرست اتحادیه البرز با مدیرکل کمیته امداد استان (96/06/17)

سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان البرز با مدیرکل کمیته امداد استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان البرز، محمدمهدی سلیمی سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان البرز روز سه‌شنبه چهاردهم شهریورماه با محمدی‌فرد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان دیدار و گفتگو کرد.
در ابتدای این دیدار محمدمهدی سلیمی سرپرست اتحادیه استان البرز به تشریح برنامه‌های اتحادیه و اهمیت این تشکل دانش‌آموزی که قدیمی‌ترین تشکل دانش‌آموزی است پرداخت.
وی با توجه به پیشرفت علم و فناوری از یک سو و وجود تهاجم فرهنگی از سوی دیگر برای تربیت دینی نوجوان و جوان از رسالت اصلی اتحادیه که دو وظیفه مهم یعنی نخبه‌یابی و زبده‌پروری است گفت که این امر مهم را با طرح‌ها و برنامه‌هایی همچون عضویابی هدفمند، خیمه‌های معرفت، همکلاسی‌های آسمانی، نمایشگاه مدرسه انقلاب، موسسه علمی آینده‌سازان و هیئت انصارالمهدی(عج) محقق می‌سازد.
در ادامه محمدی‌فرد مدیرکل کمیته امداد البرز نیز به تشریح وظایف و برنامه‌های کمیته امداد و وضعیت خانواده‌های بی سرپرست و بد سرپرست در استان و شهرستان پرداخت.
همکاری در تامین، تالیف و بررسی منابع آموزشی، همکاری در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی، کارگاه‌های تخصصی، اعزام مبلغان مرکز آینده‌سازان قم، استفاده از ظرفیت اردوگاه‌های کمیته امداد، شناسایی دانش‌آموزان مستعد زیر نظرکمیته امداد و ... از مباحث مطرح شده در این نشست بود.
 

تصاویر