96/6/19 - 17:41
شماره مطلب : 9622

همایش پانزدهمین اعزام تبلیغ دانش آموزی برگزار می شود

مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان همچون سال های گذشته و با توجه به نزدیک شدن ایام محرم، پانزدهمین همایش اعزام تبلیغ دانش آموزی را با حضور برادران و خواهران مبلغ برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ،همایش پانزدهمین اعزام تبلیغ دانش آموزی برگزار می شود این همایش با سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین آقایی، قائم مقام نماینده محترم مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان پیرامون نقش و جایگاه تبلیغ دانش آموزی در فرایند تربیتی اتحادیه  و با حضور دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و رئیس دفتر  نمایندگی رهبری در اتحادیه و شماری از مسئولان و پیشکسوتان تبلیغ برگزار می‌گردد.
در این همایش همچنین حجت الاسلام والمسلمین کمال مدیر کل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغ دفتر تبلیغات اسلامی قم با حضور در جمع مبلغان مرکز آینده سازان، برنامه های دفتر تبلیغات در حوزه دانش آموزی و جایگاه این مخاطبان در برنامه ریزی های تبلیغی را تشریح خواهند نمود.
لازم به ذکر است این همایش دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در سالن همایش پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (روبروی بوستان کتاب ،طبقه چهار) برگزار می شود. در این همایش بسته تبلیغی محرم نیز به مبلغان دانش‌آموزی ارائه می‌گردد.