96/6/22 - 11:34
شماره مطلب : 9628

دیدار دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان صبح امروزدبیرکل اتحادیه صبح امروزدرراستای افزایش همکاری های دوجانبه وجهت ترویج فرهنگ کتاب وکتاب خوانی دربین دانش آموزان،با دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشوردیدارگفت وگو کرد
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان،دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان صبح امروزدرراستای افزایش همکاری های دوجانبه وجهت ترویج فرهنگ کتاب وکتاب خوانی دربین دانش آموزان، با علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور دیدارگفت وگو کرد
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: یکی از رسالت‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان كمك به ترویج فرهنگ كتابخوانی و مطالعه در بین دانش‌آموزان و همكاری در اداره كتابخانه مدرسه می‌باشد لذا امیدواریم همکاری‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با این نهاد در سال تحصیلی  جدید تقویت شود. 
وی در ادامه گفت:  انشاءالله با استفاده از منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، برنامه‌ریزی‌های مناسب و منطقی، شاهد ارتقا سطح مطالعه و کتابخوانی در بین دانش‌آموزان باشیم و بتوانیم بخشی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب در رابطه با فراگیرشدن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را جامعه عمل بپوشانیم. 
دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور نیز در این دیدار گفت: رویكرد اصلی، این نهاد  بر اساس توسعه هر چه بیشتر فرهنگ مطالعه مفید و مدیریت مطالعه در مسیر اعتلای فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی قرار گرفته است. 
مختارپور خاطرنشان کرد: نهاد كتابخانه‌های عمومی تلاش كرده، با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های جامعه، انگیزش لازم را برای ارتقای مطالعه و كتابخوانی در جامعه بوجود آورد. بر این اساس، بسیاری از طرح‌ها و برنامه‌های تعیین شده فراتر از چارچوب فعالیت‌های خاص كتابخانه عمومی بوده و كل جامعه و به ویژه حوزه دانش‌آموزی  که در فضای مطالعه و کتابخوانی قرار دارند را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشورگفت: از مجموعه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سپاسگذارم و  آرزوی موفقیت روز افزون را برای شما دارم.