96/7/3 - 14:38
شماره مطلب : 9681

بازدید مدیر روابط عمومی دفتر مرکزی از عملیات محرم استان کرمانشاه

همزمان با سومین روز از ماه محرم مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از عملیات محرم هیات انصار المهدی (عج) شهری و هیات مدارس دخترانه و پسرانه استان کرمانشاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و آغاز به کار هیات‌های شهری و مدرسه‌ای انصارالمهدی(عج) ساعد رمضانعلی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از عملیات محرم هیات انصار المهدی (عج) شهری و هیات مدارس دخترانه و پسرانه که به عنوان"عملیات ملی محرم" جزء یکی از برنامه های انجمنهای اسلامی دانش آموزان در ایام محرم می باشد و بر اساس برنامه‌های تدوین شده باعث گفتمان سازی در فضای معنوی دانش آموزان می شود، بازدید کرد.
این طرح با شعار "این فراخوان حسین علیه السلام است همه بیاید.." کار خود را آغاز کرده وهدف از برگزاری آن  ارتقای سطح تربیتی، بهره‌گیری از فضای معنوی محرم و ارائه الگوهای جدید به روز و جذاب، ارتباط حوزه‌های علمیه با دانش آموزان و ارتقای کیفیت حضور مبلغان دینی در فضای دانش آموزی می باشد.
وی همچنین از طرح عضویابی هدفمند انسجام و روند اجرایی آن در مدارس نیز بازدید کرد
 همچنین بازدید از دفاتر و فعالیت‌های انجمن اسلامی برخی از مدارس استان و شرکت در هیئت‌های دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) از برنامه‌های سفر یک روزه‌ی مدیر روابط عمومی و اموربین الملل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور به استان کرمانشاه بود.
همچنین در پایان این بازدیدها جلسه تحلیل و بررسی با حضور مدیر روابط عمومی و اموربین الملل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور و اعضای کادر اتحادیه استان استان برگزار شد و نقطه نظرات کادر اتحادیه استان جهت انعکاس به شورای معاونان دفترمرکزی اتحادیه کشور ارائه شد.
لازم به ذکر است طرح سراسری عملیات محرم، اعزام مبلغان مرکز فرهنگی تبلیغی آینده‌سازان قم به مدارس، طرح انسجام و کادرسازی انجمن اسلامی مدرسه طرح‌های در حال اجرا استان کرمانشاه می‌باشد.

تصاویر