96/7/15 - 09:17
شماره مطلب : 9748

دومین نشست مشترک اتحادیه و هلال احمر استان آذربایجان غربی (96/7/15)

دومین نشست مشترک اتحادیه و هلال احمر استان آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان آذربایجان غربی دومین نشست مشترک بین اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان و با حضور معاونت امور جوانان سازمان جوانان هلال احمر استان و ریاست سازمان جوانان هلال احمر ارومیه و هیئت همراه . در راستای پیشبرد اهداف مشترک بر اساس تفاهم نامه منعقده فی ما بین در دفتر اتحادیه استان برگزار شد.

محمد مهدی خلفی، مسئول اتحادیه استان، در ابتدای جلسه ضمن قدردانی از کیفیت آموزش ارائه شده از جانب سازمان برای اعضای انجمن های اسلامی و دوره های برگزار شده، خواستار ادامه این دوره ها و افزایش آگاهی دانش آموزان از کمک های اولیه بر اساس تاکید حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری بر این موضوع شد. وی بر تلاش اتحادیه استان در پوشش حداکثری این طرح در تمامی شهرستان ها و مناطق دارای انجمن اشاره کرد.

در ادامه، آقای نجف آذرنیوتور معاونت امور جوانان سازمان، ضمن ابراز خوشنودی و قدردانی از تلاشهای صورت گرفته جهت برگزاری دوره­های دادرس و طرح ملی شوق رویش به کمک اتحادیه انجمن های اسلامی در اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان سال جاری، بر ادامه همکاری های فی مابین و لزوم تدوین برنامه مدون و عملیاتی برای فعالیت های مشترک در 6 ماهه دوم سال تاکید کرد.