96/7/15 - 14:42
شماره مطلب : 9763

حضور مبلغین اتحادیه انجمن های اسلامی در مدارس استان خراسان جنوبی

مبلغین اتحادیه انجمن های اسلامی در مدارس استان خراسان جنوبی حضور یافتند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خراسان جنوبی، مبلغین اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان در مدارس شهرستان ها حضور یافتند.

به مناسبت گرامیداشت دهه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و ۷۲ تن از یارانش، شش نفر از مبلغین خواهر و آقا مرکز فرهنگیتبلیغی آینده سازان از شهر مقدس قم با هدف تبلیغ و تبیین درسهای محرم و عاشورا به مدارس خراسان جنوبی اعزام شدند.

گفتنی است مبلغین آقایان موحدیان و احمدیان و اسلامی فر و خانم ها سرچاهی و دهقانی و نخعی پور در دهه اول محرم به سرکشی به مدارس ابن سینا، عبدالعلی بیرجندی، شهید ناصری، شهید رحمانی، ذخائر انقلاب، عترت، آیت الله فقیه ، پروین اعتصامی، نمونه البرز و شهدای سایپا  پیرامون موضوعات مذهبی، اجتماعی، مسائل روز، درسهای عاشورا و همچنین مطالبی که از طرف دانش آموزان مطرح می شد بحث کردند.

شایان ذکر است یادآوری توسل به ائمه معصومین (ع)، بیان هویت و شخصیت زن توانایی های بسیارش، همراه بودن سختی و آسانی در زندگی و توجه به انتخابهای صحیح در مسیر زندگی از دیگر موضوعات مطرح شده در این کلاسها بوده که با هدف ارتباط گیری و تحریک احساس اغنای اندیشه برگزار شد.

لازم به ذکر است: در پایان هر یک از سرکشی ها به مدارس به سوالاتی که از طرف دانش آموزان مطرح می شد پاسخ داده شد که این سوالات بیشتر پیرامون نحوه برقراری ارتباط صحیح با پدر و مادر، راههای قبولی توبه، راههای تقویت اعتماد به نفس، سن مناسب ازدواج، نحوه ورود به حوزه های علمیه و مسائل مورد نیاز دانش آموزان بود.

شایان ذکر است، معرفی سامانه پاسخگویی همراز، معرفی شماره پاسخگویی ۰۲۵۳۷۱۱۴۹  ، احکام و مشاوره ، مشاوره شخصی به برخی از دانش آموزان و معرفی انجمن اسلامی از جمله نکات ارائه شده در همه کلاسهای سرکشی شده توسط مبلغین بوده است.

 

تصاویر