96/7/19 - 18:06
شماره مطلب : 9780

لزوم توجه انجمن های اسلامی دانش آموزی به آرمان های قیام عاشورا

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین در اجلاس دوم از دوازدهمین کنگره اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت:انجمن های اسلامی دانش آموزی باید به آرمان های قیام عاشورانوجه ویژه داشته باشند

به گزارش و روابط عمومی و اموربین الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین،گفت: احیای نماز و امر به معروف و نهی از منکر، ایجاد پایداری مقاومت و بصیرت افزایی آرمان های قیام عاشورا بوده و باید دانش آموزان نگاه ویژه ای به آن داشته باشند.
سردار علی فضلی در اجلاسیه دوم دوازدهمین کنگره سراسری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با بیان این مطلب افزود: احیای نماز و امر به معروف و نهی از منکر، ایجاد پایداری مقاومت و بصیرت افزایی آرمان های سیدالشهدا(ع) برای قیام عاشورا بوده است و امروزه از سوی شما دانش آموزان مورد توجه قرار بگیرد.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره 36 هزار شهید دانش آموز کشور، تصریح کرد: ما امروز مدیون رشادت های کسانی هستیم که خون مقدس خود را تقدیم اسلام کرده اند تا ما در جزیره امن ایران حیاتمان را سپری کنیم.
سردار فضلی دفاع مقدس را در ادامه مسیر سیدالشهدا(ع) دانست و گفت: امام خمینی(ره) انقلاب را دارای سه پایه قرآن، عترت و مردم می دانند. مردمی که با قیام خود از انقلاب حمایت کردند و رزمندگان اسلام نیز با عمل به قرآن و احکام الله هشت سال جنگ تحمیلی را با اقتدار پشت سر گذاشتند.
جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: شاید اگر میزان عمل به قرآن را در طی 38 سال اخیر بررسی کنیم دوران دفاع مقدس برجسته ترین قطعه این دوران بوده است.

تصاویر