96/8/14 - 10:39
شماره مطلب : 9901

دیدار جمعی از دانش آموزان دختر عضو انجمن های اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد (96/8/14)

دانش آموزان دختر عضو انجمن های اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد دیدار کردند
به گزارش روابط‎عمومی اتحادیه استان چهارمحال و بختیاری، به مناسبت ۱۳ آبان و سالروز تاسیس اتحادیه، اعضای انجمن‎های اسلامی مدارس استان  با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه محترم شهرکرد دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام صمدزاده، مسئول اتحادیه استان ضمن  گرامی داشت روز دانش آموز تصریح کرد دانش آموزان در اقدام روز سیزده آبان سال ۵۷ثابت کردند که می توانند تحول آفرین باشند، و امروز دانش آموزان با علم و ایمان و فعالیت های انقلابی خود تمام نقشه های استکبار جهانی را نقش بر آب خواهند کرد.
وی افزود هدف از تشکیل اتحادیه انجمن‎های اسلامی دانش‎آموزان تحقق ارزش های اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی و همچنین تربیت نیروهای انقلابی و مدیران فردا بوده و در همین راستا در سراسر کشور فعالیت می کند.
صمدزاده ضمن تشکر از حمایت های همیشگی دفتر نمایندگی ولی فقیه از اتحادیه انجمن های اسلامی، گزارشی کوتاه و جامع از مهمترین عملکردهای اتحادیه استان ارائه دادند.
حضرت حجت‎الاسلام والمسلمین نکونام، در این دیدار، پیام حماسه ۱۳ آبان را استقامت مسلمانان جهان در برابر استکبار و استمداد از قدرت الهی دانست و افزود: رویدادهای مهم ۱۳ آبان باید موجب تقویت روحیه انقلابی جوانان شود.
 امام جمعه شهرکرد در ادامه بیان کر د: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یکی از مجموعه های انقلابی فعال و پرتلاش در راستای تربیت  نوجوانان و جوانان است، که به حمدالله در این استان شاهد فعالیت های چشمگیر و مثمر ثمر آن بوده و هستیم.
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال وبختیاری گفت: مهمترین وظیفه شما دانش آموزان در این برهه از زمان تلاش برای خودسازی در زمینه ای مختلف اعم از اعتقادی و ایمان  و همچنین  جهاد علمی می باشد. باید خودتان را مجهز به سلاح ایمان، علم و بصیرت کنید.
همچنین در این دیدار زهرا سلطانی، پگاه آرمین مهر و مائده کریمیان از اعضاء و مسئولین انجمن اسلامی شهرستان شهرکرد به ارائه برنامه های محوری اتحادیه خواهران، قرائت بیانیه ۱۳آبان و ارائه کامل فعالیت هیات انصار المهدی (عج) و روند برگزاری آن پرداختند.
تصاویر