دبیرخانه جشنواره رسانش برگزیدگان را اعلام کرد

درخشش ستارگان رسانش (مقطع متوسطه اول) در سراسر کشور

درخشش ستارگان رسانش (مقطع متوسطه  اول) در سراسر کشور

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان، این جشنواره در حوزه دختران و پسران و در مقاطع متوسطه اول و دوم برگزار شد


دانش آموزان درمقطع متوسطه اول در حوزه رسانه های مکتوب و چند رسانه ای در  قالب های پادکست صوتی، اینفوگرافیک، پوستر. تیزر، رادیو مدرسه، روزنامه دیواری، سایت و وبلاگ، فیلم کوتاه، کانال در فضای مجازی، گزارش تلویزیونی، مستند ،موشن گرافیک نشریه و نشریه الکترونیک آثار ارزنده ای را تولید کردند که از بین این آثار، برگزیده های هر بخش به تفکیک اعلام شد 

اسامی برندگان رسانش (مقطع متوسطه  اول) به تفکیک در ذیل قابل مشاهده می باشد

 

لازم به ذکر است رتبه های برتر هررشته درسطح استان نیز تعیین شدند که متعاقبا مراتب تقدیر در استان صورت خواهد گرفت.

 

درخشش ستارگان رسانش در مقطع متوسطه اول

 

 

پادکست صوتی

متوسطه اول

 

پسر

استان

دختر

استان

 

نفر اول

سامان بیجندی

خراسان شمالی

سیده فاطمه عسگری

خراسان شمالی

 

نفر دوم

محمد متین میر

سیستان و بلوچستان

مبینا رشیدی

اردبیل

 

نفر سوم

امیرعلی حاجی علیان

سمنان

سیده فاطمه عسگری

اردبیل

 
 
 

 

           

اینفوگرافیک

متوسطه اول

 

دختر

استان

پسر

استان

 

نفر اول

مائده عزیزی

البرز

گروهی حائز رتبه نشده است

 

نفر دوم

زهرا برزگر

فارس

 

نفر سوم

سمیه خدابنده

البرز

 
           

 
           

پوستر

متوسطه اول

 

پسر

استان

دختر

استان

 

نفر اول

محمد سهرابی

البرز

مهسا رجبی

البرز

 

نفر دوم

محمدحسین حسین زاده

البرز

غزل پارسافر

البرز

 

نفر سوم

محمدجواد شمسی

چهارمحال و بختیاری

فائزه کچرانلوئی

البرز

 
           
 

 

           

 

تیزر

متوسطه اول

 

 

پسر

استان

دختر

استان

 

 

نفر اول

محمد مظلوم

البرز

نازنین زهرا نظریان

لرستان

 

 

نفر دوم

گروهی حائز رتبه نشده است

ستایش یزدی

خوزستان

 

 

 

 

نفر سوم

نیایش خانی زاده

اردبیل

 

 

           

رادیو مدرسه

متوسطه اول

 

پسر

استان

دختر

استان

 

نفر اول

رئوف زائری

البرز

نسار محمودی

کردستان

 

نفر دوم

محمد رضا فدایی

کردستان

فاطمه سعید

سیستان و بلوچستان

 

نفر سوم

مهراب کوکبی جعفر پور

البرز

ملیکا صدرا

اصفهان

 
           
           

روزنامه دیواری

متوسطه اول

 

پسر

استان

دختر

استان

 

نفر اول

گروهی حائز رتبه نشده است

کیژان دربندی

کردستان

 

نفر دوم

فاطمه سادات پور امامی

قم

 

نفر سوم

فاطمه خواجه

قم

 
           

سایت و وبلاگ

متوسطه اول

 

پسر

استان

دختر

استان

 

نفر اول

محمدامین ایلدی

قزوین

گروهی حائز رتبه نشده است

 

نفر دوم

گروهی حائز رتبه نشده است

 

نفر سوم

 
           
           

 

         
           

فیلم کوتاه

متوسطه اول

 

پسر

استان

دختر

استان

 

نفر اول

امیرصالح نظاملو

همدان

پانیذ بهروز

خراسان شمالی

 

نفر دوم

آرتین بلخکانلو

قزوین

سحر سلمان زاده

خوزستان

 

نفر سوم

سروش ایمانداش

قزوین

فروزان رنجبر

اصفهان

 
           
           

گزارش تلویزیونی

متوسطه اول

 

پسر

استان

دختر

استان

 

نفر اول

حسن خانی

همدان

سپیده جمالپور

اصفهان

 

نفر دوم

گروهی حائز رتبه نشده است

مهدیس طالبی

گیلان

 

نفر سوم

 

 
           

مستند

متوسطه اول

 

پسر

استان

دختر

استان

 

نفر اول

علیرضا مینایی

همدان

مدیسا زرین مهر

کردستان

 

نفر دوم

بردیا یادگاری

قزوین

فرشته شیرازی

آذربایجان شرقی

 

نفر سوم

گروهی حائز رتبه نشده است

 

 
           
                           
 



 


 

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید