خبرگزاری فارس/

رونمایی از سرود شهر محرم دانش آموزان مازندرانی

 رونمایی از سرود شهر محرم دانش آموزان مازندرانی

به گزارش روابط عمویم اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، پیمان باباگل‌زاده مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس با اشاره به برنامه‌های این اتحادیه در ایام محرم، اظهار کرد: یکی از اقدامات، سرود «شهر محرم» کاری از گروه سرود آینده سازان استان مازندران است که با اقتباس از گروه سرود نسیم رحمت توسط دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول اجرا شده است.

 

وی با بیان اینکه این سرود با هدف احیای ارزش‌های اسلامی با موج آفرینی در فضای رسانه‌ای با توجه به شرایط کرونا اجرا می‌شود، گفت: این سرود در هیأت دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج)، مساجد و نقاط مختلف شهر اجرا می‌شود.

 

بابا‌گل‌زاده ادامه داد: از دیگر فعالیت‌های ما در محرم ۱۴۰۰ در اتحادیه انجمن های‌اسلامی دانش آموزان استان مازندران،  تولید محتوای رسانه‌ای با عنوان تمثیلات عاشورایی و نشر آن در فضای مجازی به صورت روزانه در دهه اول محرم و  چهارپایه خوانی در شهرستان‌های استان توسط هیئات دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) است.

 

وی ادامه داد: از دیگر فعالیت‌ها، برگزاری مراسم هیأت دانش‌آموزی انصارالمهدی(عج) در شهرستان‌های مختلف استان در فضای باز از جمله مدارس و برپایی روضه‌های خیابانی در مقابل درب منازل والدین شهدای دانش‌آموز است.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید