دبیرکل اتحادیه:

کنگره 40 ساله انجمن اسلامی؛ تجلی‌گاه نقش آفرینی ویژه دانش‌آموزان

کنگره 40 ساله انجمن اسلامی؛ تجلی‌گاه نقش آفرینی ویژه دانش‌آموزان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در افتتاحیه اجلاسیه سوم کنگره سیزدهم اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اظهار کرد: کنگره با قدمت ۴۰ سال، تجلی‌گاه نقش آفرینی ویژه دانش‌آموزان در مجموعه انجمن اسلامی است؛ شاید کمتر مجموعه‌ای باشد با این قدمت و سابقه توانسته باشد میزبانی و همراهی دانش‌آموزان را تجربه کرده باشد.

 

وی افزود: توانستیم در این مدت ۴۰ سال تجربه‌های موفقی را در کشور ارائه کنیم که شاهدیم دانش‌آموزان و سرمایه های ما، توانایی‌های لازم را برای انجام کارهای بزرگ در سطح مدرسه، شهر و حتی کشور دارند.

 

تاریخی ادامه داد: شاید مواجهه خیلی از افراد با این سرمایه عظیم، شعاری باشد اما مجموعه ما در طول این سال‌ها نشان داده است که اگر اعتماد لازم به این سرمایه‌ها یعنی دانش‌آموزان اتفاق بیفتد، توانایی انجام کارهای بسیار جدی دارند.

 

وی افزود: دانش آموزان تجربه عینی انتخابات را دارند و از برنامه‌های خودشان دفاع می کنند و برای بهبود تشکل، برنامه ویژه را در ذهن خود مرور می‌کنند و برای اینکه بتوانند در سطح ملی نقش آفرینی کنند تلاش می کنند تا همراهی همسالان خود را در کنگره ملی داشته باشند.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با بیان اینکه مسؤولیت ما بسیار ویژه است، افزود: از دانش‌آموزان قرارگاه ملی برای تلاش‌های‌شان تشکر می‌کنم.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید