رئیس سابق شورای مرکزی

تمرکز دشمنان و ضد انقلاب روی یأس و امید است/ جبهه را بشناسید

تمرکز دشمنان و ضد انقلاب روی یأس و امید است/ جبهه را بشناسید

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، صادق ملکی رئیس سابق شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموز در اجلاسیه سوم کنگره سیزدهم اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با اشاره به دروغ های جریان ضد انقلاب و رسانه های بیگانه، اظهار کرد: نفی کردن کار ساده است و افراد برای تخریب متحد می شوند و قدرت زیادی می شود اما اثبات حق در این شرایط سخت می شود.

 

وی با بیان اینکه در این راستا نیازمند اسنجام درونی برای بیان حقایق هستیم، گفت: ببینید در زمانی که ما دانش آموز بودیم در دهه فجر، شبهه ایجاد شده این بود که مردم از بدبختی انقلاب کردند و به خاطر اسلام انقلاب نکردند اما پاسخ این بود که مردم بدبخت بودند اما در عین بدبختی راه درست را انتخاب کردند و این درحالی بود که گزینه‌های دیگری نیز داشتند اما اکنون موضوع را بزک کردند که شرایط مردم آن موقع خوب بوده است یعنی ظواهر را هم عوض کردند و ما روی آن کار نکردیم.

 

ملکی با اشاره به اینکه دشمنان کشور و رسانه های ضد انقلاب، تمرکزشان روی موضوع امید و یأس است، افزود: مثلا خبرگزاری فارس بخش خبر خوب ایجاد کرد و دشمنان اینستاگرام خبر خوب خبرگزاری فارس را بستند چون نمی خواهند که خوبی ها به گوش مردم برسد و تلاش می کنند که اتفاقات بد به دست مردم برسد. دشمنان با دروغ، بدی ها را بزرگ می کنند تا امید را از بین ببرند.

 

وی تصریح کرد: برای کار رسانه ای لازم نیست که خبرنگار باشید. دنیای رسانه متحول شده است و هر کسی هر جا باشد و به حقایقی دست یافته است، می تواند اقدام کند؛ اما یادتان باشد همیشه مشکلات  و کمبودها هست و مهم این است که سرباز حقیقت، راه را پیدا می کند.

 

رئیس سابق شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: موانع جزو و طبیعت خلقت است و باید این را بپذیرید. بزرگترین موانه در مقابل اراده انسان، پشیزی نیست. قبلا از انقلاب، افراد را شکنجه می کردند اما اکنون دست شما باز است و باید فرصت ها را دید و علیه تهدیدها، کار را پیش برد.

 

وی با بیان اینکه اگر قوی نباشیم، ممکن است حذف شویم، به چند توصیه کاربردی به دانش آموزان پرداخت و اظهار کرد: جبهه را بشناسید. چون جبهه دو طرف دارد و هر دو طرف می زنند؛ اما حق و باطل کدام است؟

 

ملکی اضافه کرد: به منابع مومن، متقی و مطلع حقیقت متصل شوید و اگر اتصال نباشد، در غبار گم می شوید. نکته بعدی این است که حقیقت را بگویید، نترسید و خشته نشوید تا یاد بگیرید. نکته دیگر هم تقواست؛ سازماندهی کنید و تنگه احد را جدی بگیرید.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید