مدیر عامل خبرگزاری آنا

چگونه می توانیم در جبهه انقلاب، بهترین بهره وری را ایجاد کنیم؟

چگونه می توانیم در جبهه انقلاب، بهترین بهره وری را ایجاد کنیم؟

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،مرتضی خلفی زاده مدیرعامل خبرگزاری آنا در اجلاسیه سوم کنگره سیزدهم اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اظهار کرد: نشستن و تماشا کردن راه حل نیست و باید ببینیم چگونه می توانیم در جبهه انقلاب، بهترین بهره وری را ایجاد کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه در 8 سال مواجه با سیاست گذاری، خط مشی گذاری و تصویرگذاری جریان غرب گرایی دولت بودیم، افزود: به عنوان مثال می گفتند که واکسن وارد نمی کنیم چون تحریم هستیم اما اکنون مردم می گویند پس چه شد که حالا واکسن می توان وارد کرد؟ تصویرسازی را توسط دولت گذشته ببینید که این موارد ناظر بر سیاستگذاری آنها بود اکنون مردم نیاز نیست به سامانه واکسیناسیون مراجعه کنند و هرجا بروند، واکسن می زنند؛ این موارد را خود مردم می بینند و تولید آرامش می کند. پس بخش مهمی از پاسخ ها ناظر بر فضای میدان است.

 

خلفی زاده تصریح کرد: موضوع دیگر آموزش است و باید بگیریم که چگونه صحبت کنیم و ارتباط بگیریم؛ مثلا آیا مسجد رسانه دارد؟ وقتی همه به مسجد نمی آیند، مسجد را به خانه ببریم. چند مسجد رسانه دارد؟ یا چرا آموزش و پرورش ضعیف است، چون رسانه ضعیف است.

وی با تأکید بر اینکه در حوزه رسانه باید سرمایه گذاری شود، افزود: باید برای جوانان برنامه ریزی کرد؛ مثلا 70 درصد کنکوری ها انتخاب رشته نکردند چون فکر می کنند انتخاب رشته کنند که چه شود؟ باید برنامه ریزی کرد.

 

مدیرعامل خبرگزاری آنا خطاب به دانش آموزان اتحادیه گفت: انگیزه و ارتباط خود را افزایش دهید. دست به دست هم دهید و حتی شده با پول توجیبی خودتان کار کنید و منتظر حمایت دست روی دست نگذارید.

 

 

 

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید