مسئول اتحادیه سیستان و بلوچستان خبرداد:

دهه هشتادی های سیستان و بلوچستانی ، سنی و شیعه در یکصدا ایران

دهه هشتادی های سیستان و بلوچستانی ، سنی و شیعه در یکصدا ایران

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، رویداد یکصدا ایران ویژه دهه هشتادی‌های شهرستان‌های سطح استان سیستان و بلوچستان از امروز به مدت 3 روز در کانون فرهنگی هنری "حیات طیبه" زاهدان در حال برگزاری است.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان گفت: دانش آموزان به عنوان پیش قراولان گام دوم انقلاب اسلامی مهمترین عناصر نیروی انسانی برای ساختن ایران قوی می باشند که شناسایی و حمایت از آن ها برای تولید برنامه های جریان ساز بسیار حائز اهمیت است.

وی گفت: از این رو رویداد یک صدا ایران با حضور 150 دانش‌آموز و دانشجوی دهه هشتادی استان سیستان و بلوچستان در چهار رشته هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، چندرسانه‌ای و ادبیات در حال برگزاری است.

سالاری خاطرنشان کرد: یک صدا ایران به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، آموزش و پرورش و حوزه هنری استان سیستان و بلوچستان و با هدف زبده پروری و نخبه پروری با حضور دانش آموزان به تولید کار محتوایی در حوزه رسانه ای می پردازد.

وی ادامه داد: در این رویداد دانش آموزان در گروه های هنرهای تجسمی شامل طراحی پوستر، تصویرسازی و عکاسی، هنرهای نمایشی شامل استندآپ و تئاتر صحنه‌ای و میدانی، چندرسانه‌ای شامل پادکست، ویدئوکست و تولید فیلم کوتاه، ادبیات شامل روایت نویسی و داستانک به تولید اثر می پردازند.

سالاری خاطرنشان کرد: ارتباطات و رسانه تاثیرات فردی و اجتماعی در معادلات بین المللی و از طرفی تغییراتی در مولفه های قدرت نرم به جود آورده است و دانش آموزان به تعبیر رهبری افسران این جنگ نرم هستند.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان گفت: در برنامه یک صدا ایران همه دانش آموزان افسران جنگ نرم از سراسر استان، شیعه و سنی گرد هم آمدند و یک صددا تولید رسانه ای با موضوع ایران قوی خواهند داشت.

لازم به ذکر است در این برنامه چهار نفر از اساتید برجسته کشوری محمدرضا خردمندان در حوزه تصویری و چندرسانه‌ای، صابر شیخ‌رضایی در حوزه تجسمی، مهران رجبی در حوزه ادبیات و نویسندگی و ارسلان محبی در حوزه هنرهای نمایشی دانش آموزان را همراهی می کنند.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید