طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه،

محمدرضا عرب پور مسئول دبیرخانه مدرسه انقلاب شد

محمدرضا عرب پور مسئول دبیرخانه مدرسه انقلاب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، محمدرضا عرب پور از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به سمت مسئول دبیرخانه مدرسه انقلاب منصوب شد.

متن حکم انتصاب بدین شرح است:

 

برادر ارجمند جناب آقای محمدرضا عرب پور

مسئول محترم اتحادیه استان سمنان

سلام علیکم

     انجمن های اسلامی دانش آموزان، سنگرهای مبارزه خط مقدم در گام دوم انقلاب و مرکز تجمع نوجوانان انقلابی هستند که شانه زیر بار مسئولیت دادند برای ساخت ایرانی قوی و تمدن سازی جهت استقرار حکومت صالحان،

دانش آموزان انقلابی نقش آفرینی در این تشکل امین را مبتنی بر تقوای فردی و جمعی به عنوان راه دستیابی به فلاح و رستگاری، به مصداق آیه ی شریفه "إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَيهِمُ المَلائِكَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتي كُنتُم توعَدونَ" برگزیده اند؛ راهی که متبرک به قدوم هزاران شهید دانش¬آموز و نیروی جهادی مخلص و مهدی یارانی است که مدال افسری جنگ نرم را از مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای(مدظلله العالی) دریافت کرده اند.

بدون شک حرکت در راستای ترویج این گفتمان عظیم، قدم نهادن در مسیر انبیای الهی و شهدای نهضت جهانی اسلام است که با خون خود راه حضرات معصومین علیهم السلام را آبیاری کردند و مسیر تعالی انسان ها را هموارتر نمودند.

از این رو نمایشگاه های مدرسه انقلاب مصداق بارزی برای این میعادگاه و تبلور تقویت روحیه استکبارستیزی و همت والای دانش آموزان در راستای جریان سازی و تکثیر تفکر انقلابی و جهادی در فضای مدرسه است.

در راستای این امر خطیر، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مجاهدانه همکاران اتحادیه استان اصفهان در مدت تصدی امر، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به مدت دو سال به عنوان«مسئول دبیرخانه نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب» منصوب می نمایم.

با عنایت به روحیه جهادی و اقدامات انقلابی شما در تشکل، انتظار می رود تا موارد ذیل را به نحوه شایسته جامعه عمل بپوشانید:

  1.  تقویت بعد محتوایی نمایشگاه های مدرسه انقلاب با رویکرد افزایش دایره خوانش بیانیه گام دوم انقلاب
  2. وجه به فریضه واجب و فوری جهاد تبیین در بستر نمایشگاه های مدرسه انقلاب
  3. تکیه بر عنصر روایت در نمایشگاه ها و بهره مندی از تکنیک های هنری در جهت اثرگذاری بیشتر در مخاطب
  4. ایجاد شبکه روایان تمدن نوین اسلامی ذیل انجمن اسلامی به عنوان سنگر فکری و فرهنگی در مدارس
  5.  بهره مندی از فرصت برپایی نمایشگاه های مدرسه انقلاب به عنوان یک فرآیند اثرگذار معرفتی مبتنی بر اهداف سیر فکری، تربیتی تشکل
  6.  توجه به بعد علمی و معنوی نمایشگاه ها در راستای تقویت آگاهی تاریخی، هویت روحیه جهادی و انقلابی

 دانش آموزان و تربیت نیروهای کارآمد برای نظام اسلامی

  1. استفاده از ظرفیت فارغ التحصیلان و دانش آموزان در اداره امور دبیرخانه
  2.  طراحی محتواهای آموزشی جهت توانمندسازی دانش آموزان برای برپایی نمایشگاه ها
  3.  نوآوری و ابتکار در طراحی مدل جدید ارائه محتوا در نمایشگاه های مدرسه انقلاب

در پایان امید دارم تا در سایه الطاف الهی، امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی جنابعالی و همکاران محترم در جهت انجام ماموریت های گفتمانی انقلاب اسلامی و ترویج مفهوم خوانش بیانیه گام دوم انقلاب در بین نوجوانان ایران اسلامی موفق، پیروز و سربلند باشید.

امیدوارم با اهتمام همیشگی در پیگیری امورات مربوطه و با اتکال به الطاف لایزال احدیت و توسل به حضرات آل الله (علیهم صلوات الله) مایه رشد و توسعه این جریان مبارک باشید.

 

 و من ا... التوفیق "

حسین تاریخی

دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

 

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید