نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه:

برای پیشبرد سازماندهی باید از فضای مجازی بهره ببریم/هیئت های دانش آموزی معادلات دشمن را بر هم می زند

برای پیشبرد سازماندهی باید از فضای مجازی بهره ببریم/هیئت های دانش آموزی معادلات دشمن را بر هم می زند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه گفت: اتحادیه باید در مسیر پیش رو به عنوان یک حقیقت انقلابی متفاوت تجلی پیدا کند و باید دانش‌آموزان را با نشاط و سرپا نگه داریم.

 

وی افزود: دشمن از دانش‌آموزان دست بر نمی‌دارد و کارهای ما وابسته به افراد نیست بلکه کار ما مشخص است.


حجت اسلام والمسلمین حاج علی اکبری بیان کرد: اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزان باید کمک بکند و در شرایط فعلی نقش آفرینی اصلی خود را داشته باشد همچنین از ظرفیت‌های موجود در اتحادیه به درستی استفاده شود.

 

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان متذکر شد: اگر موضوعاتی در بخش آموزش و پرورش دچار مشکل است باید صبوری کرد و دچار یأس و گله مندی نشویم.

 

وی ادامه داد: در اختلال‌های تربیتی مراقب نیروها و دانش‌آموزان باشیم و با دانش‌آموزان در ارتباط بوده و سخنان آنها را بشنویم.


 نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه گفت: باید بتوانیم دانش‌آموزان را مراقبت کنیم تا دچار بی‌انگیزگی نشوند همچنین ارتباط امامان جمعه مراکز استان‌ها را با دانش‌آموزان تقویت کنیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری تاکید کرد: دشمن تمرکز بر روی دانش‌آموزان را اولویت خود می‌داند و نقطه قوت او و مسیر تبلیغش فضای مجازی است.

 

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان ادامه داد:نقطه قوت ما همیشه چه در شرایط طبیعی و چه در تقابل، ارتباط حضوری است و در راستای ارتباط حقیقی از دشمن جلوتر هستیم و نقطه قوت اتحادیه انجمن‌‌های اسلامی در سازمان دهی، ترتباطات میدانی و شکل دهی به سرشاخه‌های تشکیلاتی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری مطرح کرد:نقطه قوت دیگر اتحادیه انجمن‌ اسلامی دانش‌آموزان در هیئت و رفاقت‌های تشکیلاتی است هرچقدر دشمن در مجازی کار کرده باشد، در یک ارتباط حقیقی معادلات دشمن به هم میریزید.

 

وی بیان کرد: ما برای پیشبرد سازماندهی و ارتباط گیری باید از فضای مجازی بهره ببریم اما توجه داشته باشیم که ارتباط مجازی مانع ارتباط حضوری نشود و این خطرناک است.

 

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌دانش‌آموزان گفتارتباط، سازماندهی، پیدا کردن نیروهای خوش فکر و مرتبط کردن آنها در بیرون از مدرسه و دسترسی دادن آنها به مربیان خوش فکر باید از اولویت‌ها باشد.

 

وی گفت: مسئول استان قوی فردی است که بتواند اتصالات بین دانش آموزان و موقوفه‌های نظام مانند مساجد برقرار کند مانند پویا شدن فضای مسجد توسط دانش‌آموزان و اتصال دانش‌آموزان به مساجد پیرامونی مدارس.

 

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان بیان کرد:در شهرستان‌ها باید پاتوق برای دانش‌آموزان ایجاد کرد و کار ما در مدارس و توسط مسئولان انجمن‌ها است و در  مرحله بعد شناسایی پاتوق‌های مساجد مدنظر باشد.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید