بچه‌های اتحادیه مثل مدافعان حرم...
بچه‌های اتحادیه مثل مدافعان حرم...
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، بعد از بیانات حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در ضیافت افطار اعضای اتحادیه، پوستر «بچه‌های اتحادیه مثل مدافعان حرم...» برگرفته از صحبت های ایشان تولید شده که می توانید از این لینک آن را دریافت کنید.
 
 
 
گفتنی است نماینده رهبر معظم انقلاب در اتحادیه در این دیدار گفت: «من در پیشگاه خدای متعال و در این لحظات نزدیک افطار ماه مبارک رمضان، قسم میخورم که کار شما اگر به درستی انجام شود، کمتر از کار مجاهدان در سوریه و دفاع از حرم نیست؛ اگر از جهاتی نگویم بالاتر از کار آنها است.
 
 
 
خدا میداند اگر شما موفق به تاسیس انجمن شوید و بچه های مومن سازماندهی شوند و باقوّت به خط بزنند و یارگیری کنند، خیلی کار بزرگی است. باید زیر بیرق حضرت عباس بایستی و خود را مدافع حرم تعریف کنی و بگویی حرمی که الان به آن تعرض میشود مدرسه ی شهر ما است که آنجا ایمان و دین و عفت بچه های ما گرفته میشود و بعد ببینی که چه کار میتوانی بکنی. اگر این طور فکر کردی، یک عنصر جهادی انقلابی درجه یک میشوی و همه ی توان خود را به کار میگیری تا جاذبه ی این انجمن اسلامی را افزایش دهی و بهتر کار کنی و جذب کنی.»